Tel.:+370 69871715;+370 68600399 Žemėlapis
 Ogmios miestas,Mašinų kvartalas,J. Kubiliaus g. 16,Vilnius

Darbo dienomis 10.00-19.00 val.
 Šeštadieniais  10.00-15.00 val.

 webmaster@gerasdviratis.lt

 

 


 
Dviračių stiliai
Road Race    

Tai vieni is seniausių dviračių,kurių protatipai buvo kuriami dar 20 a. pradžioje. Dabartinius road galima suskirstyti į sportinį ir turistinį tipą. Visa esmė geometrijoje. Sportinis road neturės tvirtinimų bagažinei ir sparnams, bazė bus labai sutrumpinta, kad kuo geriau riedėtų, to pasekoje storesnių padangų kaip 25 neuždėsi-nebus vietos. Turistinis-tai prailginta bazė, bagažinių ir sparnų tvirtinimo mazgai. Dar galima paminėt neseniai atsiradusius road komfortus, pasižyminčius apvalesniu ir trumpesniu balnu, kintamo kampo vairo iškyša, kartais buna net panaudotas amortizuotas pobalnio vamzdis. Taip atrodo šiuolaikinis sportinis ROAD modeliai:

  Mėgėjiškam važinėjimui bazė kiek ilgesnė,pats dviratis minkštesnis-komfortiškesnis:

 Tokio tipo dviračiai skirti kasdieniniam važinėjimui.Numatyti tvirtinimo taškai bagažinei ir sparnams.Toks dviratis priskiriamas prie ROAD turistų.

 Dar viena atmaina-fixai. Tai vienas iš seniausių konstrukcinių sprendimų, nenaudajant freewheelo. Galima teigti , kad tokia konstrukcija jau  paseno dar 20 a.pradžioje,bet yra kas važineja tokiais ir šiandiena. Labiausiai juos garbina JAV kurjeriai. Konstrukcijos paprastumas leidžia pigiai ir patikimai vežioti siuntinius, jie taip ir vadinami: messenger bikes. Fixai neturi  pavarų, nėra freewheelo, o ir stabdžius taip pat nevisi naudoja. Svarbiausios detalės galinė įvorė, švaistikliai, grandinė ir galinė padanga. Lietuvoje taip pat yra keletas jų gerbėjų:

 

© "Geras dviratis" Interneto svetainių kūrimas      interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos www.proweb.lt