Tel.:+370 69871715;+370 68600399 Žemėlapis
 Ogmios miestas,Mašinų kvartalas,J. Kubiliaus g. 16,Vilnius

Darbo dienomis 10.00-19.00 val.
 Šeštadieniais  10.00-15.00 val.

 webmaster@gerasdviratis.lt

 

 


 
Dviračių stiliai
Cross/Hybrid    

Tai patys universaliausi dviračiai, kilę iš CYCLO-CROSS. 28 colių ratai , amortizatorius,kalninė važiuoklė leidžia išlaikyti kalnų , plento, ir turisto savybes.Trumpesnė bazė nei turistinio leidžia dviračiui but vikresniam-sportiškesniam. Didelis važiuoklės diapozonas primins kalnų dviratį, o 28" ratai leis daug lengviau palaikyti greitį. Cyclo Cross ,kad ir pats pigiausias išlieka gan  brangus, todėl plentiniai komponentai keičiami i MTB, tuo pačiu naudojmas tiesus vairas-taip daug pigiau. Po tokių rekonstrukcijų gaunasi pigus variantas,turintis C.C. savybes ir tinkantios įvairioms trasoms,tokia konstrukcija puikiai tinkama turizmui:

   Cr-Mo rigid šakę galima pakeisti į amortizatorių , toks sprendimas pridės greičio prastame kelyje, bet tuo pačiu ir svorio:

 

  Galima naudot ilgesnės WB rėmą, tuo atveju nukentės vikrumas, bet dviratis bus minkštesnis. Kur ta riba skirianti Cross ir MTB XC -neaišku, ir ar verta visiškai priartinti viena prie kito.

© "Geras dviratis" Interneto svetainių kūrimas      interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos www.proweb.lt