Tel.:+370 69871715;+370 68600399 Žemėlapis
 Ogmios miestas,Mašinų kvartalas,J. Kubiliaus g. 16,Vilnius

Darbo dienomis 10.00-19.00 val.
 Šeštadieniais  10.00-15.00 val.

 webmaster@gerasdviratis.lt

 

 


 
Detalių-aksesuarų gamintojai
Vaude  

VauDe kompanija  buvo sukurta pries 35 metus. Dar koks 40 metų atgal nebuvo aktyvaus poilsio sampratos. Jei kuprinė, tai alpinistinė, jei žygis į kalnus- butinai alpinizmas, jei žygis upe- tai butinai su slenkščiais ir t.t. Apie 80 metus atsirado nauja aktyvaus poilsio samprata. Tos pačios kelionės tampa paprastesnėmis ir įveikiamos visiems. Aktyvaus turizmo- sporto- poilsio tikslas ne konkretus užsibrėžtas atstumas ,bet  gerai praleistas laikas.

img   Plačiau
Continental  

Kartais atrodo ,kad dvi skirtingai kainuojančios padangos visiskai niekuo nesiskiria: ir spalva, ir raštas tas pats.Už ką tada pinigai.?Trumpai apžvelgsime CONTINENTAL padangų gamybos specifiką.
Iš pradžiu viskas atrodo paprasta-storui stora padanga,plonam siaura...

img   Plačiau
MAXXIS  

MAXXIS padangos gerokai skiriasi nuo Continental. MAXXIS orientuojasi į sportines padangas .Todėl padangų miestui ,kaimui,turizmui bus nedidelis pasirinkimas. Tuo tarpu yra platus XC, BMX, DH ir kitu sportinio tipo padangų pasirinkimas.Beje CST koncernas gamina Bontrager, Odyssey bei kitu vardų produkciją.

D.Mirra

img   Plačiau
© "Geras dviratis" Interneto svetainių kūrimas      interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos www.proweb.lt