Pasiūlymas dėl "Parduodu" skilties

Re: Pasiūlymas dėl "Parduodu" skilties

Standartinė Čingačgukas » Pir Bir 09, 2014 14:25:07

Tik nereikia lialia ...
Kiek pamenu tamsta pats įsisiūlei ir moderuoji pagal savo paties susigalvotas taisykles.
Artūras
Vartotojo avataras
Čingačgukas

Stilius: None

Standartinė pofkis » Pir Bir 09, 2014 15:04:04

kaiser rašė:
pofkis rašė:O atgamino skelbima, bet i privacia zinute ka blogo padariau taip ir neatrase...
Laido riteris kazkoks su moderatoriaus teisemis.

Argi gražu meluoti? Skelbimas nebuvo nei "atgamintas", nei ištrintas.

Nezinau, kas buvo padaryta, bet per paieska ieskodamas savo skelbimo, kuri laika negalejau jo rasti... Ne tavo skelbimas tai ir nelysk i ji. Gyvenimas ne vien taisyklem paremtas. Galvok galva kas yra teisinga, o kas ne...
pofkis

Stilius: Road

Standartinė kaiser » Ant Bir 10, 2014 11:37:33

Čingačgukas rašė:Tik nereikia lialia ...
Kiek pamenu tamsta pats įsisiūlei ir moderuoji pagal savo paties susigalvotas taisykles.

Tikrai? O jeigu paskaitytum pirmus šios temos puslapius gal aiškiau pasidarytų kas kur (ne)įsisiūlė ir kieno apibendrintais pasiūlymais paremti taisyklių atnaujinimai.
pofkis rašė:Nezinau, kas buvo padaryta, bet per paieska ieskodamas savo skelbimo, kuri laika negalejau jo rasti... Ne tavo skelbimas tai ir nelysk i ji. Gyvenimas ne vien taisyklem paremtas. Galvok galva kas yra teisinga, o kas ne...

Na va, nežinai, o garsiai skundiesi. Įspėjime yra nuoroda į tą konkrečią žinutę, už kurią duodamas įspėjimas. Kadangi tai buvo "bumpinimas", tai žinutė ištrinta ir nuoroda niekur nenuveda. Savo skelbimus kaip ir visas kitas žinutes gali visada surasti užėjęs į savo profilį.
O kas dėl lindimo ir nelindimo, tai pakartosiu ką jau rašiau asmeniškai. Talpindamas skelbimą tu automatiškai sutinki su galiojančiomis skelbimų skilties taisyklėmis. Jei tavęs jos netenkina, prašau, inicijuok taisyklių pakeitimus, imkis moderuoti ir tada jau talpink skelbimą pagal taisykles, kurios neprieštarauja tavo įsitikinimams.
Favorit Special [SS]
Vartotojo avataras
kaiser

Stilius: Commuting

Standartinė Vital » Ant Bir 10, 2014 13:15:42

Šioje diskusijoje matau didelę problemą. Jūs priekaištaujate moderatoriui už tai, kad jis vykdo savo pareigas.
Nei vienas iš čia esančių nesate lygensi už kitus - taisyklės galioja ir man ir Jums. Mano skelbimas keliamas tik sumažinus kainą, taip, kaip numato taisyklės, nes man gėda būtų elgtis kitaip. Gėda prieš kitą moderatorių, kurio gal gyvenime net nesu matęs!!!

O jūs pardavinėdami kažkokius menknekius tenkinate savo ego bandydami įsivelti į diskusijas ar tikėdamiesi serviso tarsi būtumėte kažkokių mokomų paslaugų svetainėje. Gėda! Būkite griežtesni sau ir atlaidesni kitiems. Suparskite, kad jūsų žinutės ištrynimas jau yra darbas, o paaiškinimas kodėl tai pdaryta nėra privalomas, nes mūsų moderatorius neturi pareigybės aprašymo!

Pagaliau per uolumą gali žmogus padaryti klaidų - jūs jų darote apie 5 procentus ir tai yra mažai, manau tiek pat klaidų padaro ir moderatoriai , būkite pakantūs - čia vieta skirta draugauti, o ne pyktis.
Pofki, ištrinu tavo prieš tai parašytą postą - jis nepgrįstai įžeidžiantis! Nesitikėjau!
Vartotojo avataras
Vital

Standartinė pofkis » Ant Bir 10, 2014 13:32:04

Aklai laikytis taisykles ar kazkokios metodikos, kuri nera labai tobula nepatarciau, bet ai tingiu as cia gincytis...
pofkis

Stilius: Road

Standartinė maswa » Ket Bir 12, 2014 18:21:03

Čia gal modų švogeris :lol: viewtopic.php?f=34&t=53361
Aš savo skelbime tik parašiau, kad kainas siūlikite patys ir jis buvo pratrintas o čia žmogus spamina ir vargo nemato, tokių pavyzdžių jau ne vienas ir ne du. Tai čia taisyklės visiems vienodos ar ne vis dėl to? 8)
GIANT
maswa

Standartinė chadas » Ket Bir 12, 2014 18:24:40

as mazinu kainas palaipsniui, veliau tiesiog aukstesni posta redaguoju kad nepasimesti tarp skaiciuku. maswa pradziai issiaiskink
Vartotojo avataras
chadas

Stilius: XC

Standartinė Vital » Pen Bir 13, 2014 9:13:02

Ačiū Chadui, kad paaiškino Modų (Depeche) gerbėjui :) kaip viskas vyksta, kai tai daroma korektiškai. Skelbimų taisyklės sako, kad kaina skelbime turi būti nurodyta, tad neverkšlenkime, o darykime kaip nustatyta.
Vartotojo avataras
Vital

Standartinė maswa » Pen Bir 13, 2014 9:29:37

Ponai, kas matoma chado skelbime žiūrime - viewtopic.php?f=34&t=53361

POSMAI:
1.750lt
2.Atnaujinta
3.Atnaujinta
4.750lt.

Aš tai čia matau spamą. Kas redaguota aš nematau,nes autorius neparodo. Matau tik redagavimo datas, o tai jau irgi kažką sako.
Aš ir galiu savo skelbime ištrinti kainą (kad būtų matomas užrašas ,,redaguota'') ir vėl įrašyta tą pačią kainą šiam ir sekančiam posme :-D Ir skelbimas jau bus viršuje.

P.S. Dėl manęs jūs darykite kaip tik norite, bet nereikia tada deklaruoti visoms keturioms, kad visi pas jus lygūs 8)
GIANT
maswa

Standartinė chadas » Pen Bir 13, 2014 13:34:48

Turi irodymu kad as pastoviai ta pacia kaina atnaujinu? nusisneki tu zmogau, eik padauzyk i pagalve atsigules:)
Paskutinį kartą redagavo chadas Pen Bir 13, 2014 13:38:08. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
chadas

Standartinė maswa » Pen Bir 13, 2014 13:37:18

Kurioje vietoj nusišneku parodom???
Pritrūko tamstai argumentų? Tai dabar pradedat įžeidinėti oponentą ausis paslėpęs už monitoriaus?
GIANT
maswa

Standartinė chadas » Pen Bir 13, 2014 13:40:09

nusisneki sakydamas kad as skelbime nurodau ta pacia kaina, taip spamindamas ir pazeisdamas taisykles.
Vartotojo avataras
chadas

Standartinė maswa » Pen Bir 13, 2014 13:47:15

Tamstos posmai keturi. Sunumeruoju.

POSMAI:
1.750lt
2.Atnaujinta
3.Atnaujinta
4.750lt.

Kur čia ta kaina kritusi ? :-D Na aš tikrai nematau .
Kito žmogaus jau senai būtų ištrintas toks skelbimas, bet va tamstelės ne. Klausimas- kodėl?
GIANT
maswa

Standartinė chadas » Pen Bir 13, 2014 14:10:08

Antra karta lietuviskai atskleisiu skelbimo sekmes formule:
1. Patalpinau skelbima su info,nuoroda, kaina, miestu ir numeriu
2. Po kazkiek laiko atnaujinau skebima nuleides kaina, pakeiciau kaina ir pirmam poste
3. Vel po kazkiek laiko atnaujinau kaina. Pirmam poste pakeiciau nauja kaina o antra posta redagavau i atnaujinima.
Taip darysiu tol kol kasnors nupirks.
Pradine sito remo kaina buvo 1k. Ji pardavineju jau menesi laiko.
Paskutinį kartą redagavo chadas Pen Bir 13, 2014 14:46:02. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
chadas

Standartinė Vital » Pen Bir 13, 2014 14:16:07

Dar kartą ačiū, kad paaiškinote nesuprantantiems. Moderatoriai gali matyti kad ir kaip buvo pakeistas pranešimas, tiesa tuo reikia pasidomėti. Asmenines problemas galite išspręsti asmeninėmis žinutėmis :), o dar geriau lenktynių trasoje :). Ten kažkaip problemos išsisprendžia :).
Vartotojo avataras
Vital

Standartinė maswa » Pen Bir 13, 2014 14:51:33

chadas rašė:2. Po kazkiek laiko atnaujinau skebima nuleides kaina, pakeiciau kaina ir pirmam poste
3. Vel po kakiek laiko atnaujinau kaina. Pirmam poste pakeiciau nauja kaina o antra posta redagavau i atnaujinima.

O kam reikia pirmame posme trinti seną kainą ir rašyti naują? Tegul mato visi, kad Jūs laikotės forume taisyklių kaip visi čia besirenkantys mirtingieji ir iškeldami savo posmą tikrai mažinate kaina. Na ar ne logiška?
Kam reikia antrame ir trečiame posme rašyti žodį ,,Atnaujinta'' pakeliant skelbimą į viršų? Tai visi žmonės čia besirenkantys nuo šiol taip gali elgtis ar tik išrinktieji?

Pakartosiu, kitų žmonių tokių skelbimų nėra, bent aš jų nematau. Jūsų yra. Kodėl?

Reziumė noriu sužinoti tik vienintelį atsakymą į vienintelį klausimą. Ar forumo taisyklės galioja visiems vienodai ar ne? Turiu viltį, kad klausimas nėra labai sudėtingas :)
GIANT
maswa

Standartinė chadas » Pen Bir 13, 2014 15:03:33

mane asmeniskai nervina kai skelbimuose prirasyta kainu kitimo istorija, man svarbiausia skelbime galutine kaina kuria reikia moketi uz detale, man visiskai neidomu kiek ji kainavo, todel taip rasau ir savo skelbimuose, nurodau tik tai kas reikalinga. O i kita klausima atsakymas ne, nevienodai. As turiu tam tikru privilegiju todel galiu taip daryti, o tu deje ne. Savaite bano irgi buvau gaves tikriausiai todel kad esu isrinktasis :))
Vartotojo avataras
chadas

Standartinė AED » Pen Bir 13, 2014 15:06:37

Taisyklės visiems forumo dalyviams vienodos. Lankymasis forume nėra privalomas.
Vartotojo avataras
AED

Standartinė Vital » Pen Bir 13, 2014 15:08:10

maswa,
Jums reikia labai daug žodžių, kad suprastumėte - taip taisyklės galioja visiems vienodai, kaip supratote aš kaip moderatorius taip pat nesu išrinktasis - mane kontroliuoja kiti moderatoriai ir administratorius, todėl elgiuosi garbingai, nors žinau kad padarydamas klaidų postuose nežymiai nusižengiu taisyklėms.
Jūsų pastebėtas atvejis atitinka taisykles. Jūsų nuomonė "kam reikia" įdomi, tačiau yra aiškus atsakymas - žmogus atsidaro skelbimą ir nori jame matyti kainą - kaina turi būti tikra.
Vienintelė rekomendacija - autorius gali nurodyti, kad kaina sumažinta nuo to ir to laikotarpio, tuomet visiem bus aišku kad skelbimas kilstelėtas teisėtai ir teisingai.
Baikit su šituo atveju.
Būtų smagu, kad ateityje forumiečiai, pastebėję negeroves klausimus keltų korektiškų tonu.
Vartotojo avataras
Vital

Standartinė maswa » Pen Bir 13, 2014 15:37:17

chadas rašė:nusisneki tu zmogau, eik padauzyk i pagalve atsigules:)

Vital, kokiu tonu, tokiu tonu? :-D
Kiek matau toks tonas toleruojamas (chado). Taip???
Aš dar nei vieno tiesiogiai neįžeidžiau žmogaus, bet jau kaip ir perspėjimą gaunu iš pačio, kad tonas mano nekorektiškas. Na o va chadas - ne. Va taip ir prilipęs tas posakis prie liežuvio ,,Švogerių...'' kurį skaitant kai kurias temas ir norisi išspjauti. Na kaip kitaip man manyti?

AED, ačiū už pastebėjimus, bet aš ir pats žinau kas man būtina o kas ne, ir kas galima ko ne.
GIANT
maswa

AnkstesnisKitas

Grįžti į Forumo naujienos, pasiūlymai ir pagalba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias