Klasikinis plentinis

Dviračiai, kuriuos turi lankytojai

Klasikinis plentinis

Standartinė lukas_esp » Šeš Lie 08, 2017 1:20:05

Sveiki, nesu labai pažengęs dviračių srityje, todėl norėčiau paklausti patarimo išmanančių - ar ko nors vertas mano turimas plentinukas?

Suprantu, kad tai nėra senukų lygio šiukšlė, tačiau domina daugmaž reali vertė - ar apsimoka investuoti, restauruoti ir naudoti, ar geriau atiduoti?

Taigi, kiek domėjausi ir ieškojau google, pats dviračio rėmas yra aliuminis "Massi" ispaniškas rėmas iš 1990ųjų. Priekyje stovi carboninė Peugeot šakė, bet apie ją jokios info neturiu.

Visa pavarų sistema Shimano 105 iš maždaug 2004 metų.

Visa kita net aš suprantu, kad vertėtų keisti - padangos plikos, sėdynė plyšus...

Nuotraukos adresu:
http://imgur.com/a/M18St
lukas_esp

Stilius: All round

Re: Klasikinis plentinis

Standartinė internetas » Pir Lie 10, 2017 13:44:30

Ten carbon'inė šakė?

Šiaip tai geras plentinukas mano numone, aš jeigu bėgių sistema veikia gerai, tai važiuos 100-ą metų dar.

Aš pats važiuoju su aliuminiu 1996-2000 rėmu, su 105 grupe. Nusipirkau pavargusį, išmėsinėjau iki paskutinių varžtų guolių, ir mechaniškai idealiai veikia viskas.

Padangų keitimas ir sėdynės apsiuvimas/keitimas nelabai restauracija čia. Kiek matosi iš foto, tai daugiau kainuos laiko nei pinigų - pasikeisi trosus, suindexint reikės viską, pora dar pora surūdijusių varžtų pakeisi :)

Ratai pavarę atrodo, ir sunkūs ko gero, tai gal kokius rs010 arba rs500 už 80-100 eur uždėjus būtų smagiau važiuot, ir gerai atrodytų.

Long story short, tai apsiimk ir sutvarkyk, nes tikrai geras dviratis. Pirkdamas kokį nors low-end Bianchi už 800 EUR su Sora/Tiagra grupe ir no-name stabdžiais ir kitom daim, nelabai padarysi upgrade'ą mano nuomone.
internetas

Stilius: Commuting

Standartinė Baklazhanas » Tre Lie 12, 2017 13:57:16

Aliuminis? Su tokio diamentro vamzdukais ir rėmo sujungimais? Plieninis tavo rėmas ir tai dar vienas argumentas, kodėl turėtum jį pasilikti.
Baklazhanas

Stilius: Road

Standartinė Meisteris » Tre Lie 12, 2017 14:49:56

Tiksliai plieninis! Nepastebėjau sujungimo auselių. Tai dviračio vertė tuomet pakyla, o tema turėtų keliauti prie Plento :)
Meisteris

Stilius: Turizmas

Standartinė Gagarins » Pir Lie 17, 2017 9:16:40

Pavarų sistema tikrai ne 105.
STI svirtys yra Sora, švaistikliai irgi su klaustuku, galinis permetiklis neaiškus. Bet bendroj sumoj geras dviratis, galima biški painvestuot, jei yra noro. Važiuos dar ilgai ir sėkmingai. Paturėk jį sau, nėr čia ko pardavinėt hipsteriams ant sugadinimo.
Vartotojo avataras
Gagarins

Standartinė internetas » Pir Lie 17, 2017 11:20:21

Gagarins rašė:Pavarų sistema tikrai ne 105.
STI svirtys yra Sora, švaistikliai irgi su klaustuku, galinis permetiklis neaiškus. Bet bendroj sumoj geras dviratis, galima biški painvestuot, jei yra noro. Važiuos dar ilgai ir sėkmingai. Paturėk jį sau, nėr čia ko pardavinėt hipsteriams ant sugadinimo.

:lol: :lol:

p.s tiksliai plieninis rėmas. Tada siulyčiau išimti seatpost'ą ir jį sutepti, tada dėti atgal, kad nebūtų fusion'o, nes seatpost'as ko gero aliuminis.
internetas

Standartinė vytenisa » Ket Lie 20, 2017 15:27:23

Visai įdomus rėmas, bet dėl grupės tai sutinku su kitais - greičiausiai tikrai ne 105. Trūksta foto
Jeigu tau tik patinka, tai pasilik, plius plienas tai tarnaus ilgai jeigu tik neleisi pūt.
Bet kai tu šalia stovi man atrodo, kad tau reiktų ilgesnio stemo. Nors gal ir klystu
vytenisa

Grįžti į Mūsų dviračiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias