Projektas veteranams „Atgal į dviračių trasą“

...ir tiems kam virš 30

Projektas veteranams „Atgal į dviračių trasą“

Standartinė garas » Tre Vas 23, 2011 15:27:49

Asociacija „Dviračių sporto mėgėjų klubas“, bendradarbiaujant su Lietuvos dviračių sporto federacija LSDF.lt tinklalapyje paskelbė projektą skirtą dviračių sporto veteranams „ATGAL Į DVIRAČIŲ TRASĄ“:

http://www.ldsf.lt/federacija/nuorodos

Kaip manote, ar kas doro išeis iš šio sumanymo?
Paveikslėlis
----------------------------------------
10 saugaus važiavimo dviračiu taisyklių
Vartotojo avataras
garas
 
Pranešimai: 492
Užsiregistravo: Ant Rgs 21, 2010 16:49:19
Miestas: Klaipėda
Stilius: Commuting

Re: Veteranams

Standartinė Vital » Pen Vas 25, 2011 10:58:27

Sumanymas subrandintas jau praėjusiais metais. Pagrindiniai iniciatyvūs žmonės jau girdėjo ir žino apie jį. LDSF puslapyje patalpintas dokumentas buvo siųstas LDSF derinimui ir pritarimui, kuris buvo gautas ir dokumentas nedelsiant patalpintas specialiai sukurtoje rubrikoje. Reikia siekti, kad projektas kaip toks būtų viešinamas, reikalingi iniciatyvūs beteranai didesnių miestų (rajonų) centruose, kurie įsilietų į projekto veiklą, organizuotų reguliarius veteranų pasivažinėjimus (treniruotes) tuose regijonuose, išskaytų nuomone dėl dalyvavimo (ketinimų dalyvauti) ir savo poreikių vienose ar kitose varžybose, renginių kalendoriaus ir t.t. Šiame forume taip pat diskutuosime vetranais rūpimais klausimais, O aš Prašysiu AED, kad šiuios reiklaus bent vieneriems metams išskirti į atskirą forumą tam tikroje forumų grupėje (apie tai su juo susirašysiemm atskirai). Kol kas mintimis, įdėjomis dėl veteranų reikalų siųlau dalinti tieiosg čia, taip pat siūlau veteranus pateikti duomenis apie save, kaip nurodyta dokumente. Porjketą kol kas kuruosiu aš, po to žiūrėsime.
Vartotojo avataras
Vital
 
Pranešimai: 2521
Užsiregistravo: Pen Kov 03, 2006 16:15:35
Miestas: Vilnius
Stilius: None

Re: Veteranams

Standartinė garas » Pen Vas 25, 2011 12:01:44

Šiokie tokie klausimai:

· Ar būtina įsigyti veteranų grupės licenciją, norint veterano teisėmis dalyvauti plento maratonuose?

· Ką man duoda tokia licencija? Kokie privalumai?

· Kokia tokios veteranų grupės licencijos įsigijimo tvarka?
Paveikslėlis
----------------------------------------
10 saugaus važiavimo dviračiu taisyklių
Vartotojo avataras
garas
 
Pranešimai: 492
Užsiregistravo: Ant Rgs 21, 2010 16:49:19
Miestas: Klaipėda
Stilius: Commuting

Re: Veteranams

Standartinė Saulenis » Pen Vas 25, 2011 12:40:55

Sveiki. Rašau ne kaip veteranas, o kaip komunikacininkas ir šiaip dviračių entuziastas. Gal vertėtų šio projekto idėjomis pasidalinti su žiniasklaida? Tai būtų nauda ir projektui „Atgal į dviračių trasą“, ir bendrai dviračių sporto populiarinimui. Žodžiu, galima galvoti įvairius dalykus tiek TV, tiek spaudoje, nes tema, manau, kad įdomi žiniasklaidos atstovams būtų. Klausimas kiek reikalinga žiniasklaida pačiam projektui.

Šioje vietoje reikia viską derinti su projekto koordinatoriais. Atviras idėjoms ir pasiūlymams, didinant dviračių sporto žinomumą, Saulenis.
Junkis prie Dviračių mėgėjų Facebook'e. Mūsų jau per 2300!
https://www.facebook.com/dviraciu.megejai
Saulenis
 
Pranešimai: 402
Užsiregistravo: Tre Geg 20, 2009 12:29:47
Miestas: Vilnius
Stilius: XC

Re: Veteranams

Standartinė Vital » Pen Vas 25, 2011 17:06:36

Taip nutiko, kad projektas startavo greičiau nei tikėjomės, bet tai tik į gera.
Projektą po dar 2010 metų vasarą vykusio pokalbio su LDSF iniciavo ir vykdo Asociacija „Dviračių sporto mėgėjų klubas“ įregistruota tų pačių entuziastų kurie vykdo ir Jums, matyt, girdėtą projektą „FOCUS Vilnius. LDSF puslapyje paskelbti iš esmės pagrindiniai techniniai projekto dokumentai, kuriuose surašyti paprasčiausi projekto tikslai ir nurodyti pagrindiniai veikimo būdai bei numatomos priemonės 2011 metams. Pagrindinis tikslas paprastais žodžiais yra išsiaiškinti kiek Lietuvoje yra dviračių sportą praktikuojančių veteranų amžiaus sportininkų ir sportuotojų ir kuo daugiau jų sutraukti į dviračių sporto renginius – siekti panaikinti bet kokius trukdžius kurie trukdo veteranams dalyvauti tokiuose renginiuose ir /ar jaustis dviratininkų bendruomenės pilnateisiais narais (įskaitant ir ypač „kompleksus“ „per senas“, „per lėtas“ „nebuvau kietas dviratininkas“ ir pan.). Taip pat siekiama gausinti veteranams skirtų renginių /amžiaus grupių skaičių, taip patenkinant veteranų poreikius.

Viešinimo koncepcijos ir politikos nesu sukūręs (išskyrus tą minimumą, kuri išdėsčiau dokumentuose), tačiau mielai priimsiu bet kokią pagalbą ir informacijos visuomenės informavimo priemonėse būtų labai naudinga. Kaip visada pradedame nuo nulio ir projekto biudžetas taip pat nulis, o projekto resursus kol kas sudaro tik mano laisvas nuo darbo laikas, bet tikiuosi, kad prisidės ir kiti kam tai aktualu, juk tai visuomeninis projektas, kurio rezultatus norime pasiekti ne per pinigus, o per veiklą, todėl visus kas turi tokius pačius tikslus laikome savo partneriais. Taigi Saulenio pasiūlymas yra tikrai puikus iš anksto dėkoju, būtinai susisieksiu.

Galiausiai atsakau į Garo klausimus:
Dėl licencijos naudingumo ir išdavimo tvarkos veteranams suderinę su LDSF parengsime atskirą pranešimą. Bet pradžiai parašysiu savais žodžiais.
Licencija tai dokumentas, patvirtinantis jos turėtojo kaip konkrečios šalies dviratininko veterano statusą. Ji reiškia, kad jos turėtojas sutinka laikytis visu UCI reikalavimu ir taisyklių, įskaitant dopingo kontrolės taisykles. Licencija suteikia teisę startuoti visose oficialiose tos amžiaus grupės ir tos kategorijos Varžybose, Lietuvoje ir užsienyje. Licencijos turėtojui (su nacionalinėmis išimtimis) neturi būti taikomos papildomos draudimo/sveikatos tikrinimo sąlygos dalyvaujant varžybose. Tam tikro lygio varžybose (pasaulio veteranų čempionatas, kitos aukštos kategorijos varžybos) licencijos turėjimas yra privaloma sąlyga norint startuoti, atskirais atvejais (pvz. Tartu maratonas – Licencijos turėtojai gauna išskirtines vietas starto koridoriuose).
LDSF taikoma Licencijos veteranams kaina yra itin maža, prašymo išduoti licenciją blankas yra pateiktas LDSF interneto svetainėje. Preliminariai sutarta, kad LDSF teisėjai iš veteranų licencijos turėtojų papildomai nereikalaus sveikatos tikrinimo pažymų, nes ji bus pateikiam licencijos įsigijimo metu. Taigi nereikės pateikinėti sveikatos pažymos registruojantis į tam tikras varžybas (pvz. Lietuvos čempionatas). Licencijai gauti būtini pateikti duomenys ir dokumentai nurodyti licencijos prašymo blanke, bet kaip rašiau ketiname pasitarę su LDSF pateikti papaiškinimus specialiai veteranams)
Vartotojo avataras
Vital
 
Pranešimai: 2521
Užsiregistravo: Pen Kov 03, 2006 16:15:35
Miestas: Vilnius
Stilius: None

Re: Projektas veteranams „Atgal į dviračių trasą“

Standartinė max » Ket Kov 03, 2011 10:23:27

Ar yra tikimybe, kad siemet mtb maratonuose ir xc varzybose bus 30-40 m. amziaus grupe? :-D
Vartotojo avataras
max
 
Pranešimai: 192
Užsiregistravo: Pen Geg 02, 2008 10:54:34
Miestas: Kaunas
Stilius: XC

Re: Projektas veteranams „Atgal į dviračių trasą“

Standartinė Vital » Ket Kov 03, 2011 12:28:36

Tikimybė yra, ta tema kalbėjau su organizatoriais, bet šiemtet maratonų taurėje yra pakankamai daug naujovių, tad nežinia ar bus ryžtasi įdiegti ir šią, pagaliau tai ir išlaidų padidėjimo klausimas. Be to, mes patys turime turėti tvirtą nuotata, kad tokios grupės reikia. Aš manau, kad reikia nes tai padidins renginių patrauklumą šios amžiaus grupės neprofesionalai sportuojantiems žmonėms. Kita vertus dlais žmonių sulaukę 30 metų nėra pasitraukę iš profesionalaus sporto, bet tada galima taikyti UCI nuostatą dėl to, kad veteranų grupės narys negali būti UCI registruotos komandos nariu.
Vartotojo avataras
Vital
 
Pranešimai: 2521
Užsiregistravo: Pen Kov 03, 2006 16:15:35
Miestas: Vilnius
Stilius: None

Re: Projektas veteranams „Atgal į dviračių trasą“

Standartinė max » Ket Kov 03, 2011 21:27:57

Tada gal reikia daryti 35-50 m., ar 35-45 m. amziaus grupe? As buciau uz :-D Nes 30 metu gal dar ir nemazai yra rimtai sportuojanciu. Siap smagu, kad vykdomas sis projektas ir manau, kad tai pades pritraukti daugiau dalyviu ir atsiras tokiu, kurie maratonuose vaziave viena rata, kaip megejai, vaziuos du :-D
Vartotojo avataras
max
 
Pranešimai: 192
Užsiregistravo: Pen Geg 02, 2008 10:54:34
Miestas: Kaunas
Stilius: XC

Re: Projektas veteranams „Atgal į dviračių trasą“

Standartinė Vital » Pen Kov 04, 2011 12:22:44

Pagrindinė problema yra ta, kad būtų mažoka dalyvių toje amžiaus grupėje, nes netikslinga daryti grupės, jeigu joje nebus dalyvių. Tik tada, jeigu bus pakankamai dalyvių ta grupė atsiras de fakto, o po to organizatoriai bus priversti atsižvelgti į tai.
Galvoti apie 35 metus klaida. Reikia vadovautis UCI reglamentais, kurie sako, kad veteranai gali būti nuo 30 metų (nacionalinės federacijos gali padidinti šį amžių iki 35) - tas teisinga. Lietuvoje mano nuomone didinti amžiaus netikslinga, nes ne itin daug yra sportuojančių apskritai, o taip pat labai mažai profesionaliai sportuojančių 30-34 metų amžiaus žmmonių. Tačiau yra gana daug 30-34 metų amžiaus mėgėjų , kurie norėtų po nedidelės pertraukos (studijos, šeima, vaikų gimimas ir pan.) vėl grįžti aktyviau mėgėjaiškai sportuoti ir jų netenkina siūloma niša sportuoti ir varžytis vienoje grupėje su elitu.
Tie patys reglamentai rekomenduoja grupes skirstyti po 5 metus, tačiau dėl mažo dalyvių skaičiaus ir nedidelio biudžeto, o atskirais atvejais dėl tam tikrų apskaitos dalykų, mūsų organizatoriai dar negali priimti didėlio starto grupių skaičiaus, tad kol grupėse dalyvių skaičius neviršyją 15 gali būti toleruotinas grupių skirtsymas kas 10 metų. Beje aš esu tikras, kad visi organizatoriai sutiktų įsteigti papildomas amžiaus grupes, jeigu atsirastų remėjas prizų fondui suformuoti būtent toms amžiaus grupėms.
Vartotojo avataras
Vital
 
Pranešimai: 2521
Užsiregistravo: Pen Kov 03, 2006 16:15:35
Miestas: Vilnius
Stilius: None

Re: Projektas veteranams „Atgal į dviračių trasą“

Standartinė LBU » Pen Kov 04, 2011 13:03:15

Klausimas:
Kaip čia yra traktuojamas "veteranas":
1.ar tai atitinkamo amžiaus sulaukęs bet kuris pilietis?
2. ar tai atitinkamo amžiaus sulaukęs ir karjerą pabaigęs sportininkas (profesionalus ar neprofesionalus)?
LBU
 
Pranešimai: 772
Užsiregistravo: Ant Sau 26, 2010 21:16:03
Stilius: Road

Re: Projektas veteranams „Atgal į dviračių trasą“

Standartinė kurmis » Pen Kov 04, 2011 13:16:18

Mano primetimu Maratonų taurėje 2010 Anykščių etape į du ratus registravosi apie 70 žmonių kurių amžius 30-39m, trečdalis iš priskirtų elitui, tad grupė kaip ir nemaža gaunasi...
Vartotojo avataras
kurmis
 
Pranešimai: 793
Užsiregistravo: Ket Bal 24, 2008 9:57:49
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Stilius: All round

Re: Projektas veteranams „Atgal į dviračių trasą“

Standartinė Vital » Pen Kov 04, 2011 17:25:14

LBU Mūsų projekto KONTEKSTE - 1 variantas nes Mūsų nuomone veteranas (angl. masters) tai ne nuopelnų klasifikavimas, tai amžiaus grupė. UCI reglamentuose visiškai neminimas buvusios sportininko karjeros būtinybė, todėl veteranų grupėse dažnai sėkmingai rungtyniauja ir laimi visokias sporto šakas seniau atstovavę sportininkai, kaip ir rungiasi niekada dviračių sporto nesportavę - tai ne joks nusižengimas taisyklėms ir moralei. Aukštų pasiekimų pasiekę sportininkai visada žinomi sproto bendruomenės.

Kurmiui - dėl masinių renginių taip - pribrendo metas, dėl Maratonų taurės kalbamės su organizatoriais.
Vartotojo avataras
Vital
 
Pranešimai: 2521
Užsiregistravo: Pen Kov 03, 2006 16:15:35
Miestas: Vilnius
Stilius: None

Re: Projektas veteranams „Atgal į dviračių trasą“

Standartinė LBU » Ant Kov 08, 2011 18:10:56

Mane džiugina iniciatyva, kuri, tikiuosi , padės jungtis ir bendrauti vienodą gyvenimo patirtį turimtiems dviračių entuziastams ( sutiikit, kad bendravimas tarp 18-mečio ir 60-mečio negali būti pilnaverčiai įdomus nė vienai pusei.).

Pavojus: jei tai pasibaigs tuo, kad negausių varžybų reglamente atsiras nauja kategorija vadinama "veteranais", į kurią, bus "nurašyti" visi "diedukai"-galinėkitės tarpusavyje.
LBU
 
Pranešimai: 772
Užsiregistravo: Ant Sau 26, 2010 21:16:03
Stilius: Road

Re: Projektas veteranams „Atgal į dviračių trasą“

Standartinė sarew » Ant Kov 08, 2011 18:21:50

Tikiuosi, kad ši iniciatyva išplis ir suteiks daugiau drąsos bei pasitikėjimo tiems truputį vyresniems nei jaunimas dviračių mėgėjams. Yra jų ir dabar (kalbu apie Kauno kontingentą), tik panašu, jog jie linkę labiau dviračių dizainu užsiimti nei važinėjimu. Tai ir tenka su jaunimu "tąsytis" :)
Saulıus

Velomanų komanda
Vartotojo avataras
sarew
 
Pranešimai: 226
Užsiregistravo: Tre Spa 17, 2007 12:57:03
Miestas: Kaunas
Stilius: Road

Re: Projektas veteranams „Atgal į dviračių trasą“

Standartinė LBU » Ant Kov 08, 2011 19:17:34

"tąsytis" gal kiek ir per stipriai pasakyta :-D , kol balne - amžiaus skirtumas nevaidina jokio vaidmens, problema tame, kad nulipus nuo dviračio, požiūriai išsiskiria...ir tai natūralu.
LBU
 
Pranešimai: 772
Užsiregistravo: Ant Sau 26, 2010 21:16:03
Stilius: Road

Re: Projektas veteranams „Atgal į dviračių trasą“

Standartinė sarew » Ant Kov 08, 2011 19:37:13

Todėl ir kabutėse tas "tąsytis" - kad nesuprasti tiesiogiai :wink:
Saulıus

Velomanų komanda
Vartotojo avataras
sarew
 
Pranešimai: 226
Užsiregistravo: Tre Spa 17, 2007 12:57:03
Miestas: Kaunas
Stilius: Road

Re: Projektas veteranams „Atgal į dviračių trasą“

Standartinė LinasV » Tre Kov 09, 2011 0:13:46

Kadangi amžius turi įtakos fiziniam pajėgumui, tai ir suskirstomos grupės varžybose pagal organizatorių supratimą ir galimybes. Kaip suprantu, vienas iš projekto tikslų - pasiūlyti varžybų organizatoriams nusistovėjusias vyresnių (veteranų) amžiaus grupes, kurios būtų paremtos kažkokia logika ir argumentais. Jei nesinori važiuoti savo amžiaus grupėje, visada priims pas jaunesnius į elitą :-) Kokia čia problema ar kompleksai ?
Galvoti apie 35 metus klaida. Reikia vadovautis UCI reglamentais, kurie sako, kad veteranai gali būti nuo 30 metų (nacionalinės federacijos gali padidinti šį amžių iki 35) - tas teisinga. Lietuvoje mano nuomone didinti amžiaus netikslinga, nes ne itin daug yra sportuojančių apskritai, o taip pat labai mažai profesionaliai sportuojančių 30-34 metų amžiaus žmmonių. Tačiau yra gana daug 30-34 metų amžiaus mėgėjų , kurie norėtų po nedidelės pertraukos (studijos, šeima, vaikų gimimas ir pan.) vėl grįžti aktyviau mėgėjaiškai sportuoti ir jų netenkina siūloma niša sportuoti ir varžytis vienoje grupėje su elitu.
Tie patys reglamentai rekomenduoja grupes skirstyti po 5 metus,

Atsiliepiant į Vitalio argumentus. Teko pabūti organizatoriaus kailyje, pasižiūrėsiu tuo aspektu. Kalbu apie Lietuvos MTB ar plento varžybas, kuriose daugumą sudaro "tikri" mėgėjai (visose amžiaus grupėse) - važinėjantys laisvalaikiu po mokslo, darbo, šeimos; dauguma nelankę dviračių sporto užsiėmimų. Todėl dviračiais susidomėjęs naujokas 25-tis ar 32, 39-metis savo patirtimi, ribotu treniruotumu bei dviračiams skiriamu laisvalaikiu vienodi "mėgėjai".
Bet iki 33-34 m. žmogui amžiaus poveikis nedaug skiriasi nuo 23,25,27 m. Specialistai ir medikai jau įžvelgia organizmo pokyčius ir mini 35 m. kaip sąlyginę ribą. Sunku pasakyti, ar nuo 35 m. verta dalinti kas 5 metus, tiek dėl nežymių skirtumų tokiam siauram diapazone, tiek dėl grupių susmulkėjimo.

Man atrodo, kad 23 ir 30 ar 32 m. bent iš sveikatos, fiziologijos aspektų vertinant yra panašiame lygyje - pati branda ir jėgų žydėjimas. "Veterano" statusas jau tinkamesni žmogui nuo ~35 m. nes prasideda pirmieji senėjimo fiziologiniai pokyčiai organizme. Kad juos stabdo sveikas gyvenimo būdas, treniruotumas ar prigimtis, čia jau kitas klausimas, jo nevertinu.

Iš socialinės pusės teigti, kad 19-25 m. mėgėjas kažkuo pranašesnis už 30-34 mėgėją tikrai neišeina. Jaunesniems laisvalaikį ant dviračio riboja intensyvios studijos, dažnai derinamos su darbu, karjeros pradžia, merginos ir poravimasis. Vėliau jauna šeima, darbas, maži vaikai. Bet krūvis ir laiko trūkumas dviračiams panašus.

Todėl man subjektyviai atrodo tikslinga mėgėjų varžybose veteranais laikyti nuo 35 m. skirstant į amžiaus grupes 35-44; 45-54; 55-64, kt. pagal metus. Anksčiau sportavę ir gerai treniruoti žmonės turės vienodą pranašumą prieš nesenai pradėjusius važinėti bet kurioje amžiaus grupėje, nesvarbu ar 19, ar 25 ar 30, ar 45, todėl sportinio stažo faktorių atmesčiau.

Kaip minėjau, jei jaunimui įvesti amžiaus grupę 19-23 (U23 pagal UCI), tada gal tikslinga padaryti papildomą 24-34 ir toliau 35-44, 45-55, etc. Bet kur tada Elitas, prestižinė sporto grupė ir pažiba ? Kažin ar logiška jį išskaidyti į U23 ir 24-34 ?
Ne dėl "podiumų", bet dėl bendros logikos ir objektyvesnio vertinimo. Kalbame apie varžybas, ne pasivažinėjimus.
Tas tinkamiau didelėms varžyboms su šimtais dalyvių. Kuklesnėse varžybose (pvz. MTB XC krosuose) gal taip neverta smulkintis ir grupių būna mažiau.

Aktyviai sportavę ar sportuojantys dviratininkai turės savo pranašumus visose amžiaus grupės ir tai natūralu. Jie tą uždirbo savo darbu ir prakaitu. Todėl amžiaus grupių pasiūlymai neturėtų remtis siekiu, kad pajėgūs dviratininkai turėtų savo podiumą, o kiti - savo nišas.
Kaip sakiau, šitie pamastymai skirti varžyboms, kur daugimą sudaro paprasti "mėgėjai".
LT čempionatams ir panašaus lygio renginiams (kur daugiau "tikrų" sportininkų) gal tinkamesnis UCI reglamentavimas nuo 30 m. su "laiptais" kas 5 m., nežinau.

Šioj vietoj kalbas apie antrą jaunystę, diedukus ir pan. palikime prie alaus :beeeeer:
Vartotojo avataras
LinasV
 
Pranešimai: 2203
Užsiregistravo: Pir Gru 19, 2005 21:16:53
Miestas: Kaunas
Stilius: All round

Re: Projektas veteranams „Atgal į dviračių trasą“

Standartinė Vital » Tre Kov 09, 2011 10:45:41

Man atrodo, kad 23 ir 30 ar 32 m. bent iš sveikatos, fiziologijos aspektų vertinant yra panašiame lygyje - pati branda ir jėgų žydėjimas. "Veterano" statusas jau tinkamesni žmogui nuo ~35 m. nes prasideda pirmieji senėjimo fiziologiniai pokyčiai organizme. Kad juos stabdo sveikas gyvenimo būdas, treniruotumas ar prigimtis, čia jau kitas klausimas, jo nevertinu.

Iš socialinės pusės teigti, kad 19-25 m. mėgėjas kažkuo pranašesnis už 30-34 mėgėją tikrai neišeina. Jaunesniems laisvalaikį ant dviračio riboja intensyvios studijos, dažnai derinamos su darbu, karjeros pradžia, merginos ir poravimasis. Vėliau jauna šeima, darbas, maži vaikai. Bet krūvis ir laiko trūkumas dviračiams panašus.


Dėl fiziologijos kiek autorių tiek nuomonių, beje daugumoje literatūros tik po 40 metų siūlo pasitikrinti pas gydytoją pradedant nuosekliai sportuoti. Vertinant profesionalų komandų sudėtį, tik 5-10 žmonių jose visose yra vyresni nei keturiasdešimt metų amžiaus. Vyresnių nei trisdešimt dviratinnkų procentas yra taip pat nedidelis - neviršyja 20 ir tie patys ten dažniausia tikri talentai.

Socialinis pokytis gal ne toks apčiuopiamas, bet tikrai yra, tiesa juo remtis būtų neteisinga.

Pritariu, kad dabar, kai dauguma varžybų dalyvių sudaro mėgėjai pajėgumas labi išsibarstęs, tačiau reikia padėti tvirtus pamatus tradicijoms ir tkiu atveju 35, 45, 55 užseniečio o ir mano akimis atrodo nerimtai, pateisinčiau tokias mažiaus grupes, jeigu jo būtų skirstomos po penkis metus. Įsivaizduokite, kad M45 diplomas iškarto suponuoja minti, kad yra ir m50, m55 ir t.t.

Mano nuoširdžiu supratimu reikia 3-5 metams visoje Lietuvoje, visose varžybose į vesti 30-39, 40-49, 50 ir daugiau metų veteranų amžiaus grupes, o per tuos metus visomis organizacinėmis priemoėmis didiant dalyvių skaičių jose po to pereiti prie sirstymo kas penkis metus. Tokias pačias grupes prireikus nurodyti ir licencijose.

Kilus nuomonių pliralizmui tiesiog apklausti visus veteranus ir pasiteirauti, kaip jie pageidautų?
Vartotojo avataras
Vital
 
Pranešimai: 2521
Užsiregistravo: Pen Kov 03, 2006 16:15:35
Miestas: Vilnius
Stilius: None

Re: Projektas veteranams „Atgal į dviračių trasą“

Standartinė LinasV » Tre Kov 09, 2011 11:39:02

Vitali, pradėkime tavo pasiūlymą 30-39 ir t.t. Kauno dviračių maratone ir Plento maratonų taurėje ir bus matyti :-) Pabaigsiu nuostatus redaguoti, atsiūsiu savaitės gale pasižiūrėti.
Vartotojo avataras
LinasV
 
Pranešimai: 2203
Užsiregistravo: Pir Gru 19, 2005 21:16:53
Miestas: Kaunas
Stilius: All round

Re: Projektas veteranams „Atgal į dviračių trasą“

Standartinė max » Tre Kov 09, 2011 16:29:22

Amziaus grupes kas 5 metai abejoju ar iseis kada nors padaryti. O norint, kad nepadaugetu grupiu, galima padaryt 19 - 34 m. grupe ir 35 - 49 m. grupe.
Vartotojo avataras
max
 
Pranešimai: 192
Užsiregistravo: Pen Geg 02, 2008 10:54:34
Miestas: Kaunas
Stilius: XC

Kitas

Grįžti į Veteranams...

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias