Hit by car

Kitos temos, susijusios su dviračiais ir ne tik

Standartinė Gerasdviratis » Pen Spa 20, 2006 21:11:24

Siandien tikrai ne sis vienas ivykis buvo,bet kaltas si kart vairuotojas.O per pereje patarciau vestis,arba bent pilnai sustot pries ja,del savo paties saugumo,nes nieks kits neapsaugos,tik mas patys save.
Immortal riders army
Loki God of fire.
Vartotojo avataras
Gerasdviratis

Stilius: Road

Standartinė AED » Pen Spa 20, 2006 21:43:42

Čia gal į temą:
Praeitą savaitę grįžinėjant iš treniruotės (veiksmas Vilniuje) Ukmergės g. dar nedavažiavus Umarų kairėj arba Renault salono dešinėje važiuojant nuo Panevėžio yra vieta kur pastoviai nuo Vilniaus pusės stovi automobiliai laukdami apsisukti, tai va vienas kaip tik prieš mane išlindo ir taip lėtai pradėjo suktis, na aš išsisegiau batuką ir nedaug stabdydamas įriedėjau į jo keleivio dureles, taip jas aplankstydamas, bet vairuotojas tik numojo ranka ir nuvažiavo.
Viskas vyko su MTB dviračiu, tai pristabdžiau tiek, kad nesugadint dviračio.
Turėjau galimybę sustoti, bet tada iš vis nebūtų jokio dėmesio atkreipęs vairuotojas.
Suprantu, jog visi skuba ir stengiuos kuo mažiau trukdyti eismui, na bet važiuojant pagrindiniu keliu norėčiau būti praleistas...
Dar pastebėjau, jog niekas "nepypsina" traktoriams, greideriams ar arkliams kurie velkasi 15-20km/h greičiu ir užima visą juosta, tačiau 1m užimantis ir greičiau važiuojantis dviratininkas visada užkliūva. Čia gal tokia vairuotojų akcija - "Nepravažiuok pro šalį"...
Vartotojo avataras
AED

Stilius: None

Standartinė Gerasdviratis » Pen Spa 20, 2006 21:50:11

Tai tau realiai nieks neatsitiko ir tu nebuvai kaltininku.
Immortal riders army
Loki God of fire.
Vartotojo avataras
Gerasdviratis

Standartinė o-o » Pen Spa 20, 2006 21:54:22

gerai kad tu visada toks tvarkingas dviratininkas esi niekada taisykliu nepazeidi, kaip kad pvz nevaziuoji tarp pirmos ir antros juostos kamstyje. bent draugai protingesni buvo
Vartotojo avataras
o-o

Stilius: DH

Standartinė spcx » Pen Spa 20, 2006 21:56:28

Mano pusbratkiui buwo taip : waziawo per sankryza jam zalia sviesa o is sono suko masina ir pusbrikas uzleke ant anos.. tai policijos nuosprendzio jau nuo wasaros laukia.. bet sake greiciausiai gali but abu kalti nes veinas nevilko dviracio kitas nesustojo..
Vartotojo avataras
spcx

Stilius: XC

Standartinė hewlett » Pen Spa 20, 2006 21:59:39

Daznai tenka vaziuot gatvem, tai daugumai vairuotoju ** ant tu dviratininku. Lenkia prie pat vos ne su veidrodeliu kabina, stumia prie kelkrascio. Dar geriausiai kai kokia fura ar samasvalas is galo vaziuoja, tai jau geriau traukis, arba busi nutaranuotas.
Vartotojo avataras
hewlett

Standartinė Gerasdviratis » Pen Spa 20, 2006 22:02:20

spcx rašė:Mano pusbratkiui buwo taip : waziawo per sankryza jam zalia sviesa o is sono suko masina ir pusbrikas uzleke ant anos.. tai policijos nuosprendzio jau nuo wasaros laukia.. bet sake greiciausiai gali but abu kalti nes veinas nevilko dviracio kitas nesustojo..

Yra savoka "abipuse kalte",bet yra savoka"zalos atlyginimas".
Immortal riders army
Loki God of fire.
Vartotojo avataras
Gerasdviratis

Standartinė evaldukas » Pen Spa 20, 2006 22:05:38

Gerasdviratis rašė:Siandien tikrai ne sis vienas ivykis buvo,bet kaltas si kart vairuotojas.

Cia apie mane
Buvau maloniai nustebintas musu policininkais, kai tik atvare dar karta paklause apie savijauta (nes skambinant 112 klause), labai maloniai snekejo ir man labiausiai patiko kai jis pasake
-Tai va ziurek, vistiek draudimas mokes pinigus uz apgadyntas detales tai rasyk viska kas yra apibrozdinta :wink:
Ir vairuotojas normalus, pripazino kalte ir nieko net nebande aiskint.
jei kam idomu tai vaziavau nuo kalno (juodasis kelias) desine kelio puse, o jis manes nepamate ir pradejo sukt i desini posuki ir as jau ore :lol: . Bet labai idomus jausmas buvo skridzio metu. (ypac kai uzkabinau sonu veidrodeli ir pamaciau automobilio rata prie manes)
P.S. aciu Egidijui uz teisne konsultacija :D
Vartotojo avataras
evaldukas

Standartinė Creamfields » Pen Spa 20, 2006 22:08:03

Mano pusbratkiui buwo taip : waziawo per sankryza jam zalia sviesa o is sono suko masina ir pusbrikas uzleke ant anos.. tai policijos nuosprendzio jau nuo wasaros laukia.. bet sake greiciausiai gali but abu kalti nes veinas nevilko dviracio kitas nesustojo..

jeigu jis vaziavo per pereje, tai nebus abipuses kaltes. bus kaltas viratininkas. bent jau man taip buvo. o vat jei jis butu vaziaves pirma juosta keliu, tai jau vienareiksmiskai kaltas butu vairuotojas.[/quote]
Thought is real, physical is the illusion.
Death is the road to awe.
Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krenti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti.
Vartotojo avataras
Creamfields

Standartinė AED » Pen Spa 20, 2006 22:10:55

o-o rašė:gerai kad tu visada toks tvarkingas dviratininkas esi niekada taisykliu nepazeidi, kaip kad pvz nevaziuoji tarp pirmos ir antros juostos kamstyje. bent draugai protingesni buvo

O dar geriau kad tu i paskos važiavai ir viską matei ;)
Taisykles pažeisti arba važiuoti tarp juostų stengiuos netrukdydamas niekam, įsiskaityk į šitą sakinį. Kokie draugai? Vienas važinėjau praeitą savaitę ;)
Siūlau prisijungti ir kada pačiam pravažiuoti plentu ir pamatyti situaciją, nes nepabandęs nemanau kad gali kažką komentuoti :)
Vartotojo avataras
AED

Standartinė fanas » Pen Spa 20, 2006 22:17:18

evaldukas rašė:-Tai va ziurek, vistiek draudimas mokes pinigus uz apgadyntas detales tai rasyk viska kas yra apibrozdinta :wink:

koks draudimas?
Vartotojo avataras
fanas

Standartinė evaldukas » Pen Spa 20, 2006 22:20:35

Tipo to vairuotojo, nes jis yra kaltininkas ir del jo kaltes mano dviratis yra sugadyntas, tas pats jeigu jis man automobili sudauzytu. Uz remonta turi gi kazkas sumoketi o pagal lietuvos teisetvarka tas moketojas yra pazeidejo draudejas.
Vartotojo avataras
evaldukas

Standartinė Gerasdviratis » Pen Spa 20, 2006 22:29:02

Civiline atsakomybe.
Immortal riders army
Loki God of fire.
Vartotojo avataras
Gerasdviratis

Standartinė fanas » Pen Spa 20, 2006 22:31:35

idomu, kaip draudimo kompanijos vertina dviracius ir ju detales.
Vartotojo avataras
fanas

Standartinė Gerasdviratis » Pen Spa 20, 2006 22:33:01

fanas rašė:idomu, kaip draudimo kompanijos vertina dviracius ir ju detales.

Paprastai,ima is imoniu defektinius aktus.
Immortal riders army
Loki God of fire.
Vartotojo avataras
Gerasdviratis

Standartinė InfoMan » Pen Spa 20, 2006 22:45:06

2 kartus (buvo ir daugiau, tiesiog tie 2, tikslau per juos abu labai išsigandau pats):
VEDANTIS DVIRATĮ per Ozo gatvės perėją (kur Ties LUKOIL ir Technikos licėjumi, tai Vilniuje) "sukėliau avarinę situaciją":
1. Bestabtydami cypdami ir rūkdami stabdžiai "susiskersavo" autobusas ir mazas bei kažkokia lengvoji (ten trys juostos į Šeškinės pusę) o aš kaip tik tuo metu buvau vidyryje ir jau spėliojau ar sustos iki manęs ar ne.

2. Kamščio metu (važiuodama nuo Šeškinės ir už perėjos sukdama į kairę) pro priekinį ratą pravažiavo tokiu greičiu (pats irgi vairuotojas) kad man vietoje "nutirpo kiaušai", taip suregavau, kad puse dienos dirbti normaliai negalėjau (buvau labai piktas ant vairuotojų :-)

Ir paparastai toje sankryžoje vesdamasis dviratį (gal ir būsi teisus, kai tave nutrenks) rizikuoji tiek pat... va tada ir supratau kad GD man pardavė dviratį nepilnos komplektacijos - nėra kulkosvaidžio laikiklio!

Aš čia apie tai, kad kažkodėl vairuotojai (Lietuvoje turiu galvoje) matydami dviratininką, kad ir besivedantį dviratį per perėję reaguoja į jį lygiai taip pat kaip ir važiuojantį per ją ("pažeidinėjantį taisykles", trukdantį jam, jo vairuotojo "normaliam" važiavimui, trukdantį jam nes jis skuba, o tu "žąsinas" su dviračiu neskubi...).

Tiesa situacija dabar geresnė (čia tiems kurių "patirtis" Lietuvoje dar nedidelė): prieš 15 metų , važiuojant dviračiu (kellaiujant užmiestyje, važinėjant mieste) labai dažnai mums su žmona pypsėdavo, rodydavo pirštus prie smilkinio, nors automobilių buvo nepalyginimai mažiau ir gyvenimo tempas taip pat.

Lietuvio mužiko šaknys praeityje iš kurios mes stiprybę semiam...

TAIGI BŪKIT ATSARGŪS
Vartotojo avataras
InfoMan

Standartinė o-o » Pen Spa 20, 2006 22:47:09

AED rašė:
o-o rašė:gerai kad tu visada toks tvarkingas dviratininkas esi niekada taisykliu nepazeidi, kaip kad pvz nevaziuoji tarp pirmos ir antros juostos kamstyje. bent draugai protingesni buvo

O dar geriau kad tu i paskos važiavai ir viską matei ;)
Taisykles pažeisti arba važiuoti tarp juostų stengiuos netrukdydamas niekam, įsiskaityk į šitą sakinį. Kokie draugai? Vienas važinėjau praeitą savaitę ;)
Siūlau prisijungti ir kada pačiam pravažiuoti plentu ir pamatyti situaciją, nes nepabandęs nemanau kad gali kažką komentuoti :)

praeita savaite galbut, o siandien? be to ne as vaziavau is paskos, cia tu prasinesei pro mano veidrodeli. kazkaip abejoju ar kas kitas galejo vaziuoti su plentiniu melynu Classicu ir dar dviem sportininkais.

del to vieno metro nuo kelkrascio - isivaizduokit situacija: vaziuojat su masina pirma juosta, artejant prie dviratininko. kuomet bunat visai arti, antroje juostoje nesasi dzipas arba dar kas nors, kuris per jus nemato, kad kraste vaziuoja dviratininkas, todel atitinkamai nepasitraukia. jus, tuo tarpu, negalite apvaziuoti dviratininko saugiu atstumu, nes atsitrenksite i dzipa. kas belieka? belieka taikyti i viduri tarp kitos masinos ir dviratininko. kita iseitis - stabdyti. su salyga, kad pas mus vairuotuojams viskas ** ir niekas niekur neziuri, tai galit gauti i sikna su kokiu kledaru ir tada ne veidrodeliu kabinsite dviratininka, o gali buti ir taip, kad visa masina smugio metu pasikreips tiesiai i dvirati. KET ir savo teisiu zinojimas aisku yra gerai, bet pries rekiant pagalvokite, kad ne vienas kelyje ir kad su tuo metru sukeliat labai nemaloniu situaciju vairuotojams.
Vartotojo avataras
o-o

Standartinė AED » Pen Spa 20, 2006 22:56:07

o-o rašė:praeita savaite galbut, o siandien? be to ne as vaziavau is paskos, cia tu prasinesei pro mano veidrodeli. kazkaip abejoju ar kas kitas galejo vaziuoti su plentiniu melynu Classicu ir dar dviem sportininkais.

del to vieno metro nuo kelkrascio - isivaizduokit situacija: vaziuojat su masina pirma juosta, artejant prie dviratininko. kuomet bunat visai arti, antroje juostoje nesasi dzipas arba dar kas nors, kuris per jus nemato, kad kraste vaziuoja dviratininkas, todel atitinkamai nepasitraukia. jus, tuo tarpu, negalite apvaziuoti dviratininko saugiu atstumu, nes atsitrenksite i dzipa. kas belieka? belieka taikyti i viduri tarp kitos masinos ir dviratininko. kita iseitis - stabdyti. su salyga, kad pas mus vairuotuojams viskas ** ir niekas niekur neziuri, tai galit gauti i sikna su kokiu kledaru ir tada ne veidrodeliu kabinsite dviratininka, o gali buti ir taip, kad visa masina smugio metu pasikreips tiesiai i dvirati. KET ir savo teisiu zinojimas aisku yra gerai, bet pries rekiant pagalvokite, kad ne vienas kelyje ir kad su tuo metru sukeliat labai nemaloniu situaciju vairuotojams.

Bet ar aš tau nors kiek sutrukdžiau stovėti kamštyje nepaisant moralinio įžeidimo, kad tu stovi, o aš važiuoju?

Aš jau rašiau, bet pasikartosiu, važiuodamas plentu ar mieste stengiuos niekam netrukdyti ir užimti kuo mažiau vietos, jei yra galimybė - praleisti atomobilius, pasitraukti į stotelę ar net į kelkraštį jei su MTB važiuoju. Apie metrą ne taip supratai matyt, aš visas užimu metrą asfalto nuo krašto, o ne per metrą nuo krašto važiuoju.

Pats važiuodamas automobiliu stengiuos visada apvažiuoti dviratininkus per kuo didesnį atstumą, o jei reikia praleisti iš priekio važiuojančius automobilius ir dėl to sugaišti kelias sekundes ar NET minutę, tai nuo to nelabai kas pasikeis ;)
Vartotojo avataras
AED

Standartinė o-o » Pen Spa 20, 2006 23:00:29

man tai nesutrukdei, bet kas nors staigiai rikiuotusi tau pries nosi, tai nemanau kad spetum sustoti. aisku sakysi kad spetum, tai tarkim tebunie.

as siaip nesakiau kad vaziuoji per metra nuo krasto, cia visiems buvo skirta, kurie nesupranta, kodel kai kurie vairuotojai taip arti pralekia pro sona. kelio juostos ne visada buna vienodo plocio, kai kurios is labai siauros ir jei atsitinka taip kaip sakiau, tai ir prasinesa pro pat sona.
Vartotojo avataras
o-o

Standartinė Creamfields » Pen Spa 20, 2006 23:01:02

InfoMan rašė:Lietuvio mužiko šaknys praeityje iš kurios mes stiprybę semiam...

man tai keista, kad isvis cia Lieutuvoje gyvenat. visi muzikai, tik ne sitame forume esantys. visi blogi, tik ne is sito forumo.
visko buna, visokiu situaciju. vienose kalti dviratininkai, kitose vairuotojai, ar pestieji. ir nereikia cia noreti kazkokiu stebuklu. oi anglijoje taip, vokietijoje kitaip, olandijoje dar kitaip. nepamirskim, kad buvom okupuoti ir daugelyje zmoniu likes tas sovietizmo palikimas, kai tuo tarpu vakaru europos salys jau kitaip gyveno. tai, ka jos turi dabar, uztruko ne vienus ir ne dvejus metus pasiekti, o kelis desimtmecius. mes atsikratem sovietizmo pries 16 metu ir jau cia visi stebuklu tikisi. butu idomu paziureti kaip vakarai atrodytu po 16 metu atsikrate 50metu trukusios okupacijos. nereikia noreti visko is karto. bet nesakau, kad nereikia to siekti. siaip manau, kad pakankamai sparciai einama link tolerantiskumo. gal kam ir kitaip atrodo. suprantu, kad visko pasitaiko. paciam irgi tenka keikti viena kita vairuotoja. na ir net pagrindiniu keliu vaziuodamas nesijauciu visiskai saugus. bet buna situaciju, kada vairuotojai maloniai nustebina.
del o-o, teisingai sako. ir kai pro mane metru pravaziuoja, del to as nesuku galvos, nes geriau metras pro sali, nei atsidurti ant kapoto.
Thought is real, physical is the illusion.
Death is the road to awe.
Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krenti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti.
Vartotojo avataras
Creamfields

Kitas

Grįžti į Kita

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių