Kokius akinius pirkti...

Kitos temos, susijusios su dviračiais ir ne tik

Re: Kokius akinius pirkti...

Standartinė Čingačgukas » Pir Spa 30, 2017 8:19:01

Putulis rašė:Ir kitas klausimas - kiek matavausi, ir brangių ir pigių sportinių ir apsauginių akinių (Klaipėdoj nėra labai didelis pasirinkimas), toks jausmas, kad juos užsidėjus akys iš karto kažkaip kitaip fokusuoti bando ir jaučiasi, kad tuoj tuoj norės galvą dėl to skaudėti. Kiek internete ieškojau, tai nelabai didelis procentas žmonių kenčia nuo šios problemos, ten kažkaip neatitinka akių fokusavimo taškas su stiklais ar kažkas panašaus. Temos pradžioje buvo keli postai apie vaizdo kraipymą, tai gal čia tas pats, nežinau, bet šitas jausmas yra ir brangius matuojantis, gal tik kiek mažesnis.

Gal kas suteiks kokios info, arba bent pasidalins nuorodom, kur galėčiau pasiskaityti. Ačiū

Turbūt panašią problemą ir aš turiu. Esu toliaregis, kai parinkinėjo okulistas akinius sako, - darom silpnesnius tai galėsi ne tik skaitymui, bet ir vairuodamas nešioti ir t.t., bus daug didesnis komfortas. nieko panašaus, skaityti iš arti žiūrėti viskas liuks, o į tolį negaliu, pradeda spausti pakaušį. Sakytume netinka dioptrijos, bet su akiniais nuo saulės irgi tas pats. Reikia papildyti, kad su "paprastais" akiniais nuo saulės: pirktais paprastose parduotuvėse, sporto prekių parduotuvėse (pvz. Nike). Taip gavosi, kad įsigijau Rudy Project akinius ir tik tada supratau kokį šlamštą prieš tai nešiojau: vaizdas skaidrus, toks jausmas, kad stiklų net nėra, tiesiog vaizdas kitokios spalvos. Jokio galvos skausmo, net ir kelias valandas važinėjant. Vėliau įsigijau antrus šio gamintojo akinius - rezultatas tas pats (jokių bėdų), tada dar įsigijau fotochrominius stiklus ir esu jais labai patenkintas - važiuojant per miestą patamsėja, o įvažiavus į mišką viskas kuo puikiausiai matosi. taip, kad, jeigu jau pirkti, tai tik normalaus gamintojo.
Artūras
Vartotojo avataras
Čingačgukas

Stilius: None

Standartinė Tautis » Ant Lie 24, 2018 11:16:46

susidevėjo enduro akinių gumos ant kojelių galo, kol kas paieškos kuo pakeisti nesėkmingos :/ Kas nors esat susidūrę su panašiom bėdom? Galvoju tiesiai gamintojui rašyt ir klaust, gal atsiųs naujas.
Vartotojo avataras
Tautis

Stilius: XC

Standartinė mantasm » Ant Lie 24, 2018 12:19:28

https://sugru.com gerai laiko tokiose vietose.
mantasm

Stilius: None

Standartinė Tautis » Ant Lie 24, 2018 13:36:59

oi kaip ačiū! nes aš jau galvojau su karštais klijais bandyt žaist, jei niekaip kitaip neišeitų :D
Vartotojo avataras
Tautis

Stilius: XC

Ankstesnis

Grįžti į Kita

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 2 svečių