Linksmos foto/video susijusios su dviračiais.

Įdomios nuotraukos/video

Linksmos foto/video susijusios su dviračiais.

Standartinė Lins » Ant Sau 02, 2007 23:20:51

Kadangi senoji tema buvo netycia istrinta, kuriu nauja tema, kurioje galite deti linksmas linksmas foto/video susijusios su dviraciais. :wink: :)
idedu dvi nuorodas su juokingomis nuotraukomis :)
http://www.pinkbike.com/photo/163343/
http://www.pinkbike.com/photo/766850/
Vartotojo avataras
Lins

Stilius: Street

Standartinė o-o » Tre Sau 03, 2007 12:29:49

Paveikslėlis

superheroes wear tights :roll: :lol: :mrgreen:
Vartotojo avataras
o-o

Stilius: DH

Standartinė xMGx » Tre Sau 03, 2007 13:51:24

ir kodel nesistebiu kad butent o-o idejo sita nuotrauka... :D man idomu kuriu metu sita foto, kad sortai be "pampersu" :)
Vartotojo avataras
xMGx

Stilius: All round

Standartinė Raitis » Ant Sau 09, 2007 19:51:38

Atkreipkit demesi i 4 vieta :lol:

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Raitis

Standartinė evaldukas » Ant Sau 09, 2007 20:20:02

Paveikslėlis
"If I stopped lying I'd just disappoint you"
"for people with bad characters there is no place in this sport" - J.Voigt
Vartotojo avataras
evaldukas

Stilius: Road

Standartinė ElniasG » Pir Sau 15, 2007 1:33:49

va kaip reikia dviracius priziureti!!!
http://www.youtube.com/watch?v=ky6Yue28 ... ed&search=
Vartotojo avataras
ElniasG

Standartinė ozas » Pir Sau 15, 2007 1:49:02

ozas

Standartinė kvietkis » Ant Sau 16, 2007 1:33:50

Bangladešo dviratininkų rinktinės narys treniruojasi:
Paveikslėlis
viršuje kaip žinia treneris

Šaltinis Delfi.lt
Šiame poste išsakyta autoriaus nuomonė dažniausiai nesutampa su skaitytojo nuomone.
Niekada nesiginčyk su kvailiais. Jie nusitemps tave iki savo lygio ir nugalės patirtimi...
Vartotojo avataras
kvietkis

Stilius: XC

Standartinė Sumushtinis » Sek Sau 21, 2007 15:14:57

o-o rašė:cia tie patys rokantiskiu greicio maniakai

Cia susijunge klubai is Ukmerges, Vilniaus ir dar is kazkur.
Rokantiskiai tai savo saita dar turi. :D
http://www.rgm.ten.lt/
Musquito : Pritariu, ciut neprileidau i kelnes. :lol:
Forks are for eating, Lefty's are for racing
Vartotojo avataras
Sumushtinis

Standartinė Deivis » Sek Sau 21, 2007 15:17:25

cia viena baisi ju istorija from www.bicycle-club.ten.lt

Tai vo . viena tamsu vakara vaziavom su draugais ir drago . buvo lb daug masinu tai reikejo vaziuoti paciame gatves sone ... As ant dviraciop sedejau vienas . o mano draugelis ant remo veze kita drauga . Bevaziuojant mums tamsoje as pamaciau skyle ir vos ja aplenkiau ir po kiek laiko atsisukes ziuriu... mano abu draugai jau voliojasi ant zemes jie ivaziavo i ta duobe ir matomai apsiverte. mano vienam draugui nuskrido batas ir prasivare ranka iki mesos, o kitam abu delnai pravaryti iki mesos ir keliai . o apie dvirati galeciau patyleti , bet vistiek pasakysiu . krc dviraciui isvis nuluzo šakė nulėkėpriekinis ratas ir is remo nieko neliko ir dar buvo beveik visos naujos detalės ... KRC KRAUPU IR JUOKINGA

poto ten kitas komentaras(to draugo kuris vaziavo su dviraciu ir ant remo dar draugas) sejp jej matei tai buvo visiskoje tamsoje ir duobe buvo apie 4-5 m gylio

man tai ziauriai juokinga :D
geri dviraciai ten pas juos :D
Vartotojo avataras
Deivis

Stilius: None

Standartinė Drager » Sek Sau 21, 2007 15:27:43

Kiek suprantu cia jau susijunge netik Vilnaius, bet ir visos Lietuvos {greicio manjakai} :lol:

p.s.
tobula apklausa:
Ar turite KOLONĖLES ant dviračio?

[Edit]
Foto su gilia mintim:
Paveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo Drager Sek Sau 21, 2007 15:31:30. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Drager

Standartinė o-o » Sek Sau 21, 2007 15:30:56

as tai to "priesinimosi burzujams" nesuprantu, cia taip isreiskiamas pavydas, kad kazkas sau turejo galimybe susirinkti geresni dvirati? ar cai siaip pavydas be priezasties?

siaip man juokinga buvo biski skaityti, ten zmones dar ne tiek daug supranta, bet keista tas, kad jie kazkodel agresyvus, ten kur Sumushtinis rase, tai kazkaip del nieko pradejo ten pykti.
Vartotojo avataras
o-o

Standartinė Sumushtinis » Sek Sau 21, 2007 15:34:53

o-o rašė:as tai to "priesinimosi burzujams" nesuprantu, cia taip isreiskiamas pavydas, kad kazkas sau turejo galimybe susirinkti geresni dvirati? ar cai siaip pavydas be priezasties?

siaip man juokinga buvo biski skaityti, ten zmones dar ne tiek daug supranta, bet keista tas, kad jie kazkodel agresyvus, ten kur Sumushtinis rase, tai kazkaip del nieko pradejo ten pykti.

Tai po to gavau piktu PM, kur man dejo aiskint, kad as toks ir anoks.
Ir jie neskaito to ka raso internete, jie puikiai ir taip zino. Ukmergiskis moka atsukt/uzsukt varztus ir simpleksa reguliuot. :wink:

gal ir neturim, tu ziniu kurios parasytos internete, kas geriausia ir pan. turim praktines zinias labai geras, kaip atsukt kaip priverzt, kas geriausia mum, TAS YRA SVARBIAUSIA>>>

Ir po to dar viena, jau piktesne zinute.

uzknisai tu mane, mano dviratis geras, ir man neaiskink, jej moku mazai uz detales tai nereiskia kad jos sh.... zodziu jej nenori gaut bano nekisk savo nuomones.... o uzsukt ir atsukt, reikia moket, ir sureaguliuot, blogai sureguliuosi, gali pareit, o man niekas nebuvo pareja, zodziu patilek sitoj vietoj neziodamas....

Kazkaip juokinga su tokiom personom bendraut. Kas idomiausia vienam Vilnieciui tai 19 metu. :shock:
Forks are for eating, Lefty's are for racing
Vartotojo avataras
Sumushtinis

Standartinė akro » Sek Sau 21, 2007 15:40:47

Mane priot ju mastymas. Mazdaug, prieshishkumas "burzhujam" aka pavydas, pagrystas tokia ju mintimi: Jo dviratis brangus, bet jis nemoka vaziuoti (nors net nemaciau kaip vaziuoja), mano pigesnis, bet ash bent vazineju juo ir shiaip kietai varau ir jis duhas ishvis nes jo dviratis brangus.

ash garantuoju kad ju toks mastymo lygis kad kaip ta minti parashiau...
net nebejuokinga ish tiesu ;) na juokinga buvo tik apie shimano ir merso sulyginima bei 4-5metu duobe. taip... ykrist y ja ish vis turejo ;). turbut tai ir buvo shulinys ... krc.. , stobal eiline kely ishmushta duobe, max 10cm gylio
Čia Tu matai raides.
Vartotojo avataras
akro

Standartinė Creamfields » Sek Sau 21, 2007 16:00:42

pirma, tai siulau sitas kalbas perkelti i mirc skilti.
antra, tai turiu ka ir pats pasakyti.
na mano dviratis brangus. ir taip, as nemoku tais slidineti, kaip kad jie su galiniu ratu. gal netgi ir kitose situacijose prasciau vazineju. matyt jie sakytu "kam tu toki brangu pirkai. vis tiek esi lopeta, vazineti nemoki". o dabar mano supratimas apie dviracius, mano motyvai, kodel as tiek mokejau uz dvirati: pirkau daikta, su kuriuo vazineciau ir buciau ramus, su kuriuo vazineciau ir galvociau "va, vaziuoju su tuom, su kuom svajojau, su dviraciu, kurio is tiesu noriu", kitaip sakant, galejau paimti pigesni varianta, bet kas is to, kad as su pigesniu (esme net ne pigume, o dalyse, o kaip zinia su didesne kaina eina geresni komponentai) vazinedamas visa laika galvociau, kad gal dar menesi ar pora pataupyti reikejo ir nusipirkti ta, ka tikrai noriu. dar man patinka vaziuoti ir nesijaudinti. vazinejimasis man yra malonumas ir tuo paciu mano laisvalaikis ir savo laisvalaiki as noriu praleisti maloniai, t.y. be jokiu ilgu krapstymusi prie dviracio po kiekvieno pasivazinejimo tik tam, kad man tinkamai kas nors jame veiktu, be jokiu didesniu nemalonumu vazinejimosi metu, kad kai stabdysiu, jis man stabdys, kad kai jungsiu begi, jis man ji perjungs, kad kai pasuksiu vaira jis ir pasisuks, be jokiu baimiu, kad man kas sulus (nors ir su paciais geriausiais dviraciais nera 100% garantijos, kad kas nenutiks, bet bent jau tokiu nemaloniu nutikimu galimybe arteja link nulio). reziume - isvaziavau, apturejau malonuma, grizau namo. ir nors pradine investicija didele, bet po to sekantis malonumas visa tai atperka su kaupu.
is ju puses blogiausia tai, kaip kad cia minejo ne vienas auksciau, jok jie tarsi lyg ir pyksta, kad musu dviraciai brangesni. jie matyt gal jauciasi prastesni. va cia ir yra ju didziausia beda. asmeniskai as nelaikau nei vieno is ju prastesniais uz mane vien del to, kad ju dviraciai pigesni. ne pagal dviracius sprendziu apie zmones, o pagal elgesi, bendravima. o jie mat kitaip isivaizduoja. ir dar viena beda - nesugebejimas priimti teisybes. tarkim kaip pvz., ateitu koks pamises kompiuterastas ir man pasakytu, kad mano kompas sudas ir as su juo sutikciau. taip mano kompas butu sudas palyginus su jo. bet man ir manojo uztenka, mano prioritetai kitokie. arba dar kaip pvz. butu, jie teigia, kad 15% is egzo yra tas pats, kas 95%. juk ir vienu ir kitu atveju egzaminas yra islaikytas. tai negi taip sunku ir jiem pripazinti?
kadaise turejau Panther (turiu ir dabar) ir taip, ji yra sudina, sveria kaip du mano Giant, bet savo laiku man jos pakako, as su ja irgi smagiai vazinejausi, apturedavau to malonumo, ir niekados nesakydavau, kad ji yra pati nerealiausia, kad joje veikia viskas taip pat gerai, kaip tikrai gerame dviratyje.
bet atejo laikas, kai supratau, kad noriu sio to daugiau.
juk kazkada ateis laikas, kai ir dabartiniai musu dviraciai bus jau nebe tokie geri, kokie yra dabar.
Paskutinį kartą redagavo Creamfields Sek Sau 21, 2007 16:04:12. Iš viso redaguota 1 kartą.
Thought is real, physical is the illusion.
Death is the road to awe.
Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krenti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti.
Vartotojo avataras
Creamfields

Standartinė spyxter » Sek Sau 21, 2007 16:03:43

As irgi kazkada masciau panasiai kaip tie "manjakai" (jie net rasyt nemoka :lol: )... Paskui radau sita foruma ir apsisvieciau. Aciu! :)
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
spyxter

Standartinė akro » Sek Sau 21, 2007 16:11:54

Tai visu pirma jie su dviraciais daro tai kas shauna jiem y galva, ten suka tuos galinius ratus, ten laksto kazka ir pan, jie su savo dviraciais daro ka nori. Manau kad pas juos neishvystytas supratimas apie dviraciu stilius ir paskirti, tu (creamfields) pasirinkai kaip ir xc, kaip suprantu, tai Tau ten imti sukti tuos ratus nera prasmes, Tau tai neaktualu, man paciam tai net neydomu, o jie su savo dviraciais ishsidirbineja kaip nori ka nori jei jiem tai neydomu. Ash kai turejau savo senaji author irgi dariau su juo ka tik sugalvojau. Paskui perejau prie rimtesniu dviraciu ir jau viskas pagal paskirti, o ne kas uzplaukia.. na zodziu skirtingi prioritetai ar kazkas tokio, jiem dviratis kaip pramoga ishsidirbineti, Tau - pasivazineti parungtyniauti. Beabejo priesh kazkiek laiko, kai dar nebuvai visishkai apsishvietes apie dviracius, irgi gal nebutum ryzhesis ishleist kruvos pinigu ant brangaus dviracio, bet dabar kai ishvyste supratimas ir pan, ir tu pinigu ne tiek gaila, kai supranti ka uzh juos gausi.

Del ju supratimo ir minciu tai cia beabejo, gal jie irgi noretu kazko tokio, bet ju zinios ne tokios placios tai ir atrodo kvaila kai kazkas turi brangu dvirati ir jis negali jo tureti, tai tarsi pavydas. cia gilintis y tai ka jie galvoja ka masto net neverta. O praietam poste kur sakiau "va jis nemoka vaziuot (nors net nemaciau)..." turejau omeny tuos zmones, kurie vazineja extremaliau ir tai kaip jie atrodo tu "manjaku" akyse. na zodziu... nemanau kad verta vystiti shia tema ;) perkelti visa shita bezabrazija y mircinius pokalbius ir viskas ;)
Čia Tu matai raides.
Vartotojo avataras
akro

Standartinė spyxter » Sek Sau 21, 2007 16:14:26

Gal sumushtinis galetu nupastint link'a i sita foruma tiem "manjakam"? :) Gal susiprotes zmones, nes duodu 95% kad jie nk negirdeje apie musu foruma :D
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
spyxter

Standartinė Jonzam » Sek Sau 21, 2007 16:14:58

Man idomu kaip ten ta Hawaii Express reklama ju site atsidure ? :lol: http://www.rgm.ten.lt/
Vartotojo avataras
Jonzam

Standartinė BiG_G » Sek Sau 21, 2007 16:30:38

cia tas bikefunk ar kaip ten tipo adminas? :lol: kad ir as daugiau uz ji ismanau :lol: "Lithuanian bicysle club", geda daro, daugiau nieko, su maximiniais dviraciais vazineja ir dar tvirtina kad ju dviraciai geriausi :roll:
Vartotojo avataras
BiG_G

Kitas

Grįžti į Media

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias