Pulsometrai

Pulsometrai

Standartinė ignasg » Pen Bal 18, 2008 21:08:17

Sveiki, dviratininininkai :)
lauzausi tarp kombinacijos - Sigma SIGMA BC1606L(speed+cadence) + Laikrodukas(pulsometras) ar geriau viskas viename - Polar CS200cad.
Sigma vilioja universalumu - kad galima patogiai naudotis kitiem sportam pvz begimui ziema kai negali su dviraciu. O del Polar yra pora neaiskumu - kaip vekia tas jo bendravimas su kompu per pypsejimus, ar nenudus per pora menesiu ir ar imanoma tuos duomenis kaupti savo kompe, nes raso kad gali tik uploadinti i kazkoki gamintojo webserveri.
Cia maciau paskelbiat po varzybu grazius grafikus kas kaip vaziavo, su kuo tai daroma ir ar CS200 uztenka tokiem dalykam ?

aciu uz pamastymus ir rekomendacijas del pulsometru.

Ignas

P.S. Dar VDO Z2 PC-Link panasus, pagal galimybes(nors ekranas is foto labai neaiskus), bet nematau kad kas Lietuvoj prekiautu.
ignasg

Stilius: None

Re: Pulsometras CS200 ir t.t.

Standartinė economist » Pen Bal 18, 2008 22:09:05

Pasiziurek www.polar.fi ten viskas aiskinta. Kiek esu pardaves, niekas nesiskundi ;)

Pulsometra gali naudoti ir kitiem treniruotem, tik reikia ji nuimti nuo dviraciu ir tureti kisenije. Jei nori laikytis ant ranko, imk CS300
Vartotojo avataras
economist

Standartinė ignasg » Pen Bal 18, 2008 22:53:49

Jei jau prekiauji, tai gal apie duomenu issaugojima/apdorojima savame kompe gal galetum paaiskint. Nes saite as buvau ir nesupratau, todel ir klausiu.
ignasg

Standartinė bestpetras » Šeš Bal 19, 2008 0:41:29

Per Soniclink perduodama info i kompa garso pagalba, t.y. laikrodukas skleidzia garsa, kuiruo perduodami duomenis. Bet duomenis yra tik bendri, t.y. trukme treniruotes ir pan...Informacija issaugoma sukurtame dienorastyje internete. Kruutesni polar modeliai, kurie turi IrDA, nuskaito duomenis i programa, kurioje gali matyti savo SSD (sirdies susitraukimo daznio) grafikus, ir kitus isasaugotus duomenis treniruotrse metu (dviratininku modeliai su irDA: S725, S720, S625X, CS400, CS600)
Pliusas polar palyginti su sigma - kai SSD suks link maksimumo, polar veiks tiksliau. o baterija pats gali keisti.
bestpetras

Standartinė ignasg » Šeš Bal 19, 2008 0:59:37

Kazkaip krentu i nevilti, taip norejosi tureti sirdies/cadence grafikus ir stengtis tesingai sportuoti.... bet gaunas kad uz beveik 600Lt (CS200cad) gali ziureti i skaiciukus tik vaziavimo metu... o uz 1100Lt (CS400+Cadence sensor) jau geriau turbut pirkt Garmin Edge 305 su GPS'u ir dar liks pora simtu litu. Gausi visus imanomus duomenis + marsrutu perziura/sudaryma ant zemelapio. Tik batarke l.mazai laiko :cry: Zodziu niekaip neplanavau isleist 1000Lt ant spidometro :( net nezinau ka daryt... Dar VDO yra, radau kad kazkokia vasarele.lt jais Klaipedoj prekiauja, bet saite neturi Z2 PC-Link, o ir neaisku kaip pas juos su softais.
ignasg

Standartinė b0$c » Šeš Bal 19, 2008 14:15:41

bestpetras rašė:Pliusas polar palyginti su sigma - kai SSD suks link maksimumo, polar veiks tiksliau. o baterija pats gali keisti.

Kas liečia perdavimą, tai nelabai suprantu, kuom čia dėtas max SSD? Pulsometras tiesiog rodo tavo actual heart rate ir viskas, o perdavimo tikslumas priklauso nuo baterijos, kiek ji yra išsieikvojusi.
Vartotojo avataras
b0$c

Stilius: XC

Standartinė bestpetras » Šeš Bal 19, 2008 15:00:12

Polar tikslumas:
+/- Vinas sirdies suplakimas arba +/- Vienas % nuo maks. SSD
Sigma savo tikslumo nenurodo, bent jau user manual'uose.
Esme - polar yra HRM rinkos lyderis ir naudoja pazangiausias tech., kurias patentuotaja 5 metams. Po to jau ir kiti gamintojai gali naudoti sitas tech., manau po kokiu 3 metu ir sigma gamins top modelius su medziaginiu krutines dirzu.
bestpetras

Standartinė b0$c » Šeš Bal 19, 2008 15:22:45

Nesiginčysiu, tačiau su Sigmos krūtinės diržu neturėjau jokių problemų, patogus yra. Beje valdymas tai kur kas paprastesnis. IMHO

bestpetras rašė:manau po kokiu 3 metu ir sigma gamins top modelius su medziaginiu krutines dirzu.

Tai, kad jau pora metų, kaip gamina.

Paveikslėlis

Asmeniškai aš rinkčiausi Sigma dėl nedidelės kainos ir paprastumo, o jeigu reikia funkcijų ir statistikos - Polar.
Vartotojo avataras
b0$c

Standartinė Mosquito » Šeš Bal 19, 2008 15:48:50

b0$c rašė:Nesiginčysiu, tačiau su Sigmos krūtinės diržu neturėjau jokių problemų, patogus yra. Beje valdymas tai kur kas paprastesnis. IMHO

bestpetras rašė:manau po kokiu 3 metu ir sigma gamins top modelius su medziaginiu krutines dirzu.

Tai, kad jau pora metų, kaip gamina.

Paveikslėlis

Asmeniškai aš rinkčiausi Sigma dėl nedidelės kainos ir paprastumo, o jeigu reikia funkcijų ir statistikos - Polar.

Tai kad nemedziaginis Sigmos dirzas, o plastmasinis. Pasigilink.

Kas del tikslumo tai gali buti kad kol pulsas apie 100 visi rodys neblogai, taciau kai pulsas palei 200 jau gali atsirasti netikslumu..

Aisku jei tau reik tik del idomumo pasimatuot pulsa, tai bet kas tiks. Taciau daug ir ilgai treniruojantis isryskeja Polar pranasumai..

O tu Polar naudojai kad sakai valdymas Sigmos paprastesnis?
Itin piktas moderatorius.
Vartotojo avataras
Mosquito

Standartinė b0$c » Šeš Bal 19, 2008 18:26:25

Dėl diržo - ištraukiau iš lentynos ir pasigilinau. Priekis guminis, visa kita - medžiaginis dirželis. Esmės tai nekeičia - patogus. O kad čia kažkokia super spec technologija su medžiaginiu dirželiu yra, tai menkniekis. Suprasčiau, kad ta guma pritrintų ten kaip nors, bet to nėra (naudoju jau 1,5 mėnesio).

Dėl tikslumo negaliu nieko pasakyti, tačiau man jis nėra labai svarbus. Čia gi ne medicina, ne operacinė. Kiti raideriai išvis be pulsometrų važinėja...

Polaro valdymo trūkumai pasireiškia per treniruotes. Aš neesu naudojęs Polar'ų, tačiau kai treniruotėse kolegos paklausiu, koks tavo vid. pulsas, atsakymo greitai nesulaukiu. Įdomu kodėl? Sigmoje tam reiktų tik vieną mygtuką paspausti.

Dar vienas didelis Sigmos pliusas - dideli skaičiai.

Sigmos modelis, kurį nurodė autorius yra be pulsometro, todėl geriau būtų imti BC 1706 HR ir BC 2006 MHR (šiame modelyje yra būtent tai apie ką ir autorius kalbėjo - galimybė naudoti atskirai nuo dviračio, bėgiojant ar pan.) nes jie jau yra su (spidometras + pulsometras viename).

Pats naudoju BC 2006 MHR ir visiškai esu patenkintas.

Peace :wink:
Vartotojo avataras
b0$c

Standartinė bestpetras » Šeš Bal 19, 2008 19:28:05

no offence:
vairuoju ziguli - geras, turi keturis ratus guminius - visai kaip mersas, tai nemanau kad mersas kazkuo geresnis :lol: ir is vis - kai sedu i mersa, pas taksistus, net nesuprantu ka ten tie mygtukai daro ir skydelis rodo, taip, kad zigulis paprastesnis ir valdyt geresnis.
bestpetras

Standartinė escalade » Sek Bal 20, 2008 15:00:32

Anksciau turejau Sigma BC1606L kompiuteriuka. Taip, jis man pasirode labai patogus net ir perejus nuo VDO. Po Sigmos isigijau Polar CS200cad. Tik pradejus naudot ji pagalvojau, kad valdymas patogesnis buvo Sigmos, bet po kazkiek laiko pripratau prie Polar'o. Dabar Sigma stovi ant MTB ir drasiai galiu sakyt, kad Polaras yra zymiai patogesnis valdyme negu Sigma, tik vienas mygtukas ir viskas. Tiesa, dar pastebejau toki dalyka, kad Sigma labai su signalais grybauja, ypac kai sedziu namie ant stakliu.
Caisse d'Epargne-Illes Balears team
Vartotojo avataras
escalade

Stilius: Road

Standartinė ignasg » Sek Bal 20, 2008 20:01:19

Na taip as kolkas pradziai irgi nusipirkau 1606L + cadence sensor + skolintas Polar begimo sirdies matuoklis - lakrodukas. Sumoj ~130Lt tai ~10% nuo Polar C400 + cadence sensor, nebus gaila paskui sita kam nors padovanot, jei nuspresiu kad be polaro neapseisu....
Kolkas viskas gerai isskyrus, kad neiseina vaziuoti ramiau nei ~90%(170-180) nuo maximalaus HeartRate... :) na bet dar patys pirmi stebimi vaziavimai... Is minusu - sigmos ekrano skaiciukai tokiu oru ir veju letai vartosi, ir laikroduko mygtukai pasipaudzia uzlauzus riesa, bet cia smulkmena. Svarbu kaip sirdele norimoj zonoj priverst veikt. Dabar taip gaunas, kad jei noriu riebalus degint ~70% MHR, tai reik aplink nama su mazameciais vaikais vazinet. Bet man taip nervai nelaiko :)
ignasg

Standartinė escalade » Pir Bal 21, 2008 12:51:20

Tegul nelaiko geriau nervai, negu poto sirdele nelaikys :wink:
Tokios apkrovos negalima ilgam laikui duot, nebent tik per varzybas. O kas liecia treniruotes ir siaip vaziavima, tai tokius dalykus kaip treniruotes skatinancias didint organizmo deguonies pasisavinima (anaerobines), reikia kaitaliot su istvermes, aerobinemis bei atsistatymo treniruotemis.
Caisse d'Epargne-Illes Balears team
Vartotojo avataras
escalade

Stilius: Road

Standartinė ignasg » Pir Bal 21, 2008 17:24:09

Gal galit rekomenduot literaturos ta tema ? amazon.com prieinu, bet ten devynios galybes nesinori 6 nusipirkt ir kad tik viena gera bus. Sporto aukstumu siekti nenoriu, noriu sportuoti tik del sveikatos.
ignasg

Standartinė grybas » Ket Bal 24, 2008 0:10:10

lenkijos internetinese pardese polar 200 cad apie 510 plz+siuntimas 15 ar 20 plz. dabar turiu sigma pc15 +1606L su cad laidiniu apie 130plz +100plz. sumoj pigu deja tiesa jog grybauja. pernai esu pagaves pulsa 210 nors mano amz teorine riba maziau 180. begau tikrintis sirdies t y kazkoki ten sport testa atlikau. buvau isvadintas paranojiku nes viskas ok. tad speju tiesiog pulsometras grybavo. del max pulso. bepigu cia kalbeti jog reikia tam tikras ribas zinoti. kaip ivaziuot i ilgesni pakilima nevirsijant 70 ar 80% ribos.
pagal save galiu pasakyt pirkau pigiausia plentini nes abejojau kad vazinesiu pigiausia pulsometra bei komp su cadensu. po men gailejaus sutaupes. po metu dziaugiaus kai matau daug produktu patobulejusiu ir didesne pasiula. tobuliausias gaminys po poros metu tampa eiliniu o dar po keleto metu ziurek jau noresi kompo su gps altimetru temperatura ir tt.
grybas

Standartinė Kemmuri » Ket Bal 24, 2008 8:03:30

man pc15 pries savaite pagavo 295 pulsa :-D , labai apsidziaugiau kad turiu dar tiek daug rezervo :cowboy:
Kemmuri

Standartinė sharchanas » Ket Bal 24, 2008 8:43:58

grybas rašė:lenkijos internetinese pardese polar 200 cad apie 510 plz+siuntimas 15 ar 20 plz. dabar turiu sigma pc15 +1606L su cad laidiniu apie 130plz +100plz. sumoj pigu deja tiesa jog grybauja. pernai esu pagaves pulsa 210 nors mano amz teorine riba maziau 180. begau tikrintis sirdies t y kazkoki ten sport testa atlikau. buvau isvadintas paranojiku nes viskas ok. tad speju tiesiog pulsometras grybavo. del max pulso. bepigu cia kalbeti jog reikia tam tikras ribas zinoti. kaip ivaziuot i ilgesni pakilima nevirsijant 70 ar 80% ribos.
pagal save galiu pasakyt pirkau pigiausia plentini nes abejojau kad vazinesiu pigiausia pulsometra bei komp su cadensu. po men gailejaus sutaupes. po metu dziaugiaus kai matau daug produktu patobulejusiu ir didesne pasiula. tobuliausias gaminys po poros metu tampa eiliniu o dar po keleto metu ziurek jau noresi kompo su gps altimetru temperatura ir tt.

bet teorine riba ir yra teorine, nes nuo kiekvieno zmogaus priklauso. o realiai gali but ir didesne
Jei kalbi - tai tavo žodžiai turi būti geresni už tylą. Indėnų patarlė
Vartotojo avataras
sharchanas

Stilius: Unicycle

Standartinė LinasV » Ket Bal 24, 2008 14:34:23

Kemmuri rašė:man pc15 pries savaite pagavo 295 pulsa :-D , labai apsidziaugiau kad turiu dar tiek daug rezervo :cowboy:

pastebėjau, kad Sigma PC15 uždėta ant vairo šaltyje "grybauja" (nuo minusinės iki ~+5+7). Arba negaudo signalo, arba parodo pulsą kokį 260 :-) Dėvint ant rankos problemų nekilo. Normalioje temperatūroje buvo "nugrybavusi" vieną kartą su aukštu pulsu. per metus laiko keičiau dirželio ir laikroduko baterijas vieną kartą. Patenkintas tuo daiktu už tokią kainą ;-)

Tartu maratone sigma 1606L kadenso daviklis apsivėlė purvu po ~20-30 km ir nerodė visą likusią distanciją. Kitur nei plente nei MTB problemų nepastebėjau per 8 mėn. naudojimo.
Vartotojo avataras
LinasV

Stilius: All round

Standartinė Kemmuri » Ket Bal 24, 2008 16:26:55

pas mane sia savaite irgi simgos 1606 l kadenso daviklio laidelis netoli pacio spidometro nutruko, nzn ka daryt - priklijuotas nemanau kad laikys o pats labai labai plonas ir slabnas, siaip tos sigmos uz savo kaina visai geras pasirinkimas, jeigu sportuoti rimciau ir sekti savo duomenis jau reiketu pirkti brangesni polara.
Kemmuri

Kitas

Grįžti į Dviračiai, rėmai, dalys

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 2 svečių