Geri trosai ir šarvai

Geri trosai ir šarvai

Standartinė entuziastas » Pir Geg 15, 2017 16:19:14

Sveiki,

Renkamas naujas dviratis ir reikėtų pagalbos išsirenkant trosus bei šarvus. Dviračio pavarų sistema SRAM Rival 1HDR.
Kas būtų viduriukas kainos/kokybės santykis?
Ką mano apie SlickWire Pro? Verti dėmesio?
entuziastas

Stilius: Turizmas

Re: Geri trosai ir šarvai

Standartinė mantasm » Pir Geg 15, 2017 16:37:53

Jagwire geras kainos/kokybės variantas.

Aš už paprastus nerūdijančius trosus. Su padengimais iš pradžių gal ir smagiau stumdosi, bet kiek esu turėjęs - visų padengimas ilgainiui nusidrožia ir jo likučiai trukdo trosui laisvai judėti. O purvo visos sistemos prirenka.

Papildoma šlangutė trosui duoda kažkiek naudos tuo atveju, jei bėgių trosas eina per rėmo apačią ir bus važinėjama per labai didelius tešlynus ar minusinėj temperatūroj. Jei trosai kitaip išvedžioti - ir su atvirais nebus problemų.
mantasm

Stilius: None

Standartinė entuziastas » Pir Geg 15, 2017 20:47:14

mantasm rašė:Jagwire geras kainos/kokybės variantas.

Aš už paprastus nerūdijančius trosus. Su padengimais iš pradžių gal ir smagiau stumdosi, bet kiek esu turėjęs - visų padengimas ilgainiui nusidrožia ir jo likučiai trukdo trosui laisvai judėti. O purvo visos sistemos prirenka.

Papildoma šlangutė trosui duoda kažkiek naudos tuo atveju, jei bėgių trosas eina per rėmo apačią ir bus važinėjama per labai didelius tešlynus ar minusinėj temperatūroj. Jei trosai kitaip išvedžioti - ir su atvirais nebus problemų.

Gal konkrečių Jagwire modelių galima? O kaip tie SlickWire? Gal teko susidurt?
entuziastas

Stilius: Turizmas

Standartinė mantasm » Ant Geg 16, 2017 13:20:05

Pvz tokie arba tokie.

Su Sram trosais jau kurį laiką neteko susidurt. Gal ir sugalvojo kokią nors magiją kurios dėka nesiluptų padengimai, negaliu pasakyt. Bet Shimano kaip seniau taip ir dabar lupasi.
mantasm

Stilius: None

Grįžti į Dviračiai, rėmai, dalys

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Yahoo [Bot] ir 2 svečių