Ieškau pompos

Re: Ieškau pompos

Standartinė tulpeda » Sek Sau 04, 2015 16:03:49

Sveiki kolegos,

Ruošiamas sezonui tai prisireikė pompos. Seniau važinėjau su MTB dabar perlipu ant road dviratuko. Kadangi degalinėse nebeprisipūsiu padangų (8bar) reikalinga pompa. Vienintelė problema, kad važinėju dideliais atstumais (dažnai nuklystu nuo Vilniaus apie 50km). Buvau sumastęs nusipirkti vieną normalią pastatomą pompa pvz topeak blow joe II ir kokią nors atsarginę vežiotis jei pagaučiau prakolą. Aišku norėtusi kelioninės irgi su manometru ir kuri galėtų įpūsti 8-10 bar. Bet po to pradėjau žvalgytis gal imti vieną universalią pvz kad ir giyo gm-71 ? Kaina nėra svarbi norėtusi tilpti į 150 už abi/universalią pompą. Turėjau aš ir iš senukų pompą MTB dviračiui už 70Lt tai neatlaikė man jin 2 padangas pripūsti iki 4 bar nors deklaravo 11 bar :D Turiu dabar kelioninę pigia ~15Lt tai kai pamėginau dapūsti plentinio padangą po 15 minučių aršios kovos pasidaviau. Aišku padangos kažkiek prisiputė bet tikrai ne iki norimos 7-8 bar zonos. Man pompos svoris ir jos dydis nėra svarbus, į varžybas nevažiuoju, o kad dviratis nuo pompos pasunkėtų 300g irgi nesvarbu. Tai ką man patartumėte? Gal netgi duotumėte konkrečius modelius? Pirkti vieną rimta pastatomą ir ieškoti kelioninės ( su kuria nereiks atiduoti 9 prakaito pripūsti plentinę padangą) ar imti tokią universalią pusiau pastatomą su šlangute ir visada vežiotis?
tulpeda

Stilius: XC

Standartinė victaras » Sek Sau 04, 2015 16:39:47

tulpeda rašė:Sveiki kolegos,

Ruošiamas sezonui tai prisireikė pompos. Seniau važinėjau su MTB dabar perlipu ant road dviratuko. Kadangi degalinėse nebeprisipūsiu padangų (8bar) reikalinga pompa. Vienintelė problema, kad važinėju dideliais atstumais (dažnai nuklystu nuo Vilniaus apie 50km). Buvau sumastęs nusipirkti vieną normalią pastatomą pompa pvz topeak blow joe II ir kokią nors atsarginę vežiotis jei pagaučiau prakolą. Aišku norėtusi kelioninės irgi su manometru ir kuri galėtų įpūsti 8-10 bar. Bet po to pradėjau žvalgytis gal imti vieną universalią pvz kad ir giyo gm-71 ? Kaina nėra svarbi norėtusi tilpti į 150 už abi/universalią pompą. Turėjau aš ir iš senukų pompą MTB dviračiui už 70Lt tai neatlaikė man jin 2 padangas pripūsti iki 4 bar nors deklaravo 11 bar :D Turiu dabar kelioninę pigia ~15Lt tai kai pamėginau dapūsti plentinio padangą po 15 minučių aršios kovos pasidaviau. Aišku padangos kažkiek prisiputė bet tikrai ne iki norimos 7-8 bar zonos. Man pompos svoris ir jos dydis nėra svarbus, į varžybas nevažiuoju, o kad dviratis nuo pompos pasunkėtų 300g irgi nesvarbu. Tai ką man patartumėte? Gal netgi duotumėte konkrečius modelius? Pirkti vieną rimta pastatomą ir ieškoti kelioninės ( su kuria nereiks atiduoti 9 prakaito pripūsti plentinę padangą) ar imti tokią universalią pusiau pastatomą su šlangute ir visada vežiotis?

Už normalią pastatomą, galima už 100-120lt nupirkt jau naudotiną, ir nedidelę vežiojamą. Turiu giyo, nepasakysiu koks tiksliai modelis, bet iš pigiausių, kainavo apie 30lt, tai plentiniui staigiai pripučia iki važiuotino slėgio, nereikia valandos žaist :)
Road: Raleigh Militis Race/Campy Record
Vartotojo avataras
victaras

Stilius: Road

Standartinė dariuxxx » Sek Sau 04, 2015 23:33:11

Tiktai pastatomą normalią ir vežiojimuisi kokią kompaktišką.Su viena pavargsi.Kaip sakoma,kas tinka viskam,tas netinka niekam.Tokią naudoju kelionėje:http://www.vasare.lt/preke/pompa.520/Kelis kartus teko naudoti ekstra atveju kelyje,veikia puikiai.Balionėliai aišku neperpigiausiai gaunasi,bet už tai patogu,mažai vietos užima.Galima bandyti ir kokią paprastą kompaktišką kelionei įsigyti.Bet kai reikia pripūsti su ja bent iki tiek,kad parvažiuotum iki namų,tai po penkių minučių pūtimo,labai alaus užsinori.O be šlangelės ir ventilių yra galimybė išrauti.O pastatomą šią:http://www.vasare.lt/preke/pompa.527/.Irgi antri metai naudoju.Pučia be problemų iki 9 bar.
Vartotojo avataras
dariuxxx

Stilius: None

Standartinė mantasm » Pir Sau 05, 2015 17:59:43

Balionėliai nieko gero jei važiuoji ilgam ir pasitaiko labia nesėkminga diena su keliais prakolais. Lezyne su šlangute labai kompaktiškos ir patogios pompos. Su paprasta galva nesunku įsismarkavus nulaužt ventilį. Giyo irgi visai nieko, bet ta pigi be šlangutės. Kartą pabandžius su šlangute - paprastos nebesinori.

Pastatomos pagal kišenę. Pripūst visos pripūs. Vienos greičiau, kitos lėčiau. Giyo pastatoma už ~30eur visai nieko. Bet Topeak ar Lezyne, ypač metalinės, smagiau naudojasi. Ir nepradeda braškėti po poros sezonų.
mantasm

Standartinė victaras » Pir Sau 05, 2015 21:26:07

mantasm rašė:Balionėliai nieko gero jei važiuoji ilgam ir pasitaiko labia nesėkminga diena su keliais prakolais. Lezyne su šlangute labai kompaktiškos ir patogios pompos. Su paprasta galva nesunku įsismarkavus nulaužt ventilį. Giyo irgi visai nieko, bet ta pigi be šlangutės. Kartą pabandžius su šlangute - paprastos nebesinori.

Pastatomos pagal kišenę. Pripūst visos pripūs. Vienos greičiau, kitos lėčiau. Giyo pastatoma už ~30eur visai nieko. Bet Topeak ar Lezyne, ypač metalinės, smagiau naudojasi. Ir nepradeda braškėti po poros sezonų.

Teisybė dėl pastatomos, praeito sezono pradžioj susigundžiau ir pasiemiau plastmasinę giyo, tai veikia liuks, po sezono atrodo ir veikia kaip nauja, bet vis vien prasčiau nei geležinės :)
Road: Raleigh Militis Race/Campy Record
Vartotojo avataras
victaras

Standartinė Gerasdviratis » Pir Sau 05, 2015 21:46:58

mantasm rašė:Balionėliai nieko gero jei važiuoji ilgam ir pasitaiko labia nesėkminga diena su keliais prakolais. Lezyne su šlangute labai kompaktiškos ir patogios pompos. Su paprasta galva nesunku įsismarkavus nulaužt ventilį. Giyo irgi visai nieko, bet ta pigi be šlangutės. Kartą pabandžius su šlangute - paprastos nebesinori.

Topeak yra Giyo tik uzrasas kitas,o Lezyne-nezinau kas gamina, gal ir patys.
Immortal riders army
Loki God of fire.
Vartotojo avataras
Gerasdviratis

Standartinė Gie » Ant Sau 06, 2015 11:02:51

pastatoma SKS air express kažkokia plastmasinė už 100 lt po sezono pradėjo leisti garsus. pūsta ne daugiau 5 atmosferų. vis dar pučia gerai, bet garsai tai kelia įtarimus ir laukiu kada nusibaigs. Belaukiant nusibaigimo nusipirkau gyio metalinę už 150 lt (modelio nepamenu). sezoną atpūčiau. viskas kaip nauja. neskaičiau forume, gal jau aptartos SKS pompos, bet IMHO bent Lietuvoj tai žiauriai per brangios už savo kokybę.
Gie

Stilius: All round

Standartinė Gerasdviratis » Ket Sau 08, 2015 12:48:58

Ner prastesniu pompu kaip SKS, jos tokio lygio kaip Senukios raudonos, gal dar blogesnes. Labai senais laikais jas pardavinejom, tai broko dezemis buvo. Pompos rankose issiardydavo. Sezonui parduotuvei reikejo 4-5 pompu, na ir dar kosmine kaina. Virsune buvo,kai atvaziavo vokietis is SKS. Mes jam rodom deze apynauju suluzusiu pompu,o tas sako ,kad taip negali but. Nuo tada ir baigem su SKS pompom.
Kas idomiausiai nera geresniu sparnu kaip SKS.
Immortal riders army
Loki God of fire.
Vartotojo avataras
Gerasdviratis

Standartinė DainiusM » Ket Sau 08, 2015 14:12:19

sks pompa jau pora metu naudoju, pradzioj neturejau dideles, tai su sita pusdavau viska ir visada. niekas neissiarde, gyva, sveika, veikia- neturiu priekaistu. pasiseke? :)

Standartinė kurmis » Ket Sau 08, 2015 14:17:41

Aš prie tų, kurie turėjo reikalų su SKS pompom (padangoms ir šakei) ir jau daugiau tikiuosi neteks su jomis susidurti :? . Pardaviau pusiau veikiančias kitiems, ir dabar vis sapnuoju kaip jie mane keikia :oops:
Mane veža: plente Giant, bekelėje Merida FLX Carbon
Vartotojo avataras
kurmis

Standartinė cheburaska » Tre Kov 11, 2015 14:29:50

Parekomenduokit pompą pastatomą. Kolkas važinėju su mtb, bet gali būt, kad persiorentuosiu į road, tai būtų gerai, kad pūstų iki 8barų.
cheburaska

Standartinė Ega » Tre Kov 11, 2015 16:19:06

http://www.vasare.lt/preke/pompa.527/

Puikiai veikia, 8 bar galima pripūsti be problemų, intensyviai naudoju 2-ą sezoną...
Ega

Standartinė Aldis » Tre Kov 11, 2015 20:58:43

https://www.bike-components.de/de/Topeak/JoeBlow-Sport-II-Standpumpe-p21846/
Iki 8 bar labai lengvai prisipučia. Nors kaina šiek tiek kandžiojasi, bet daiktas tikrai vertas pinigų.
Vartotojo avataras
Aldis

Standartinė dariuxxx » Sek Kov 15, 2015 15:50:48

Ega rašė:http://www.vasare.lt/preke/pompa.527/

Puikiai veikia, 8 bar galima pripūsti be problemų, intensyviai naudoju 2-ą sezoną...

+1
3 sezoną pas mane ji darbuojasi.
Vartotojo avataras
dariuxxx

Standartinė MacGyver » Ket Bal 02, 2015 22:51:28

Tos BETO tai tikra vargo vakarienė... Namuose po 2 metų slėgio nebelaiko - virš 4 barų nnebepripuciu. O parduotuvėje kiek pardavėme, tai puse grįžo sugedusios dar greičiau.
Va Topeak, tai tikrai kokybiškas ir ilgaamžis produktas.
Paveikslėlis Dviračių Salonas Team
Vartotojo avataras
MacGyver

Standartinė Martynas S » Pen Bal 03, 2015 10:12:37

dariuxxx rašė:

+1

+1
3 sezonas, 4-5 dviračiai plentinis/cx/xc/turistinis puikiai laiko
Vartotojo avataras
Martynas S

Standartinė myciokas » Pen Bal 03, 2015 10:34:18

Martynas S rašė:
dariuxxx rašė:

+1

+1
3 sezonas, 4-5 dviračiai plentinis/cx/xc/turistinis puikiai laiko

Neatlaikė nei pusę sezono.
Vartotojo avataras
myciokas

Standartinė Martynas S » Pen Bal 03, 2015 10:38:22

Ir kas jai nutiko?
Vartotojo avataras
Martynas S

Standartinė myciokas » Pen Bal 03, 2015 10:42:14

Neįpučia nei 3 BAR. Per visus galus eina oras. Ten apačioj varžtėlis kur yra, lauk iškrenta. Leidžia orą per tą sujungimo vietą, kur susijungia plastmasė kojom prispausti ir pati pompa (tikiuos aiškiai nupasakojau). Gal brokuota pas mane papuolė, bet dabar imsiu piktesnę pompą :)
Vartotojo avataras
myciokas

Standartinė Martynas S » Pen Bal 03, 2015 10:47:50

Tarp kitko, teisingai, priminei dėl to apatinio varžto. Man jis buvo atsiveržęs, ir nelabai patikimai prisisuko, tai aš jį su "epoxidke" prisukau atgal :-D ir pamiršau..
Vartotojo avataras
Martynas S

AnkstesnisKitas

Grįžti į Dviračiai, rėmai, dalys

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių