Faq: Apie remus

Re: Faq: Apie remus

Standartinė SudraSkytaS » Ket Lie 19, 2018 13:20:30

Sveiki.
Kas susigaudot rėmų geometrijose, gal galite pažvelgę į šią lentelę, pakomentuoti kokiam važiavimo stiliui tinka toks rėmas (29" ratai)? Ir koks dydis būtų tinkamas 180cm (82cm inseam) ūgiui?
Kiek pats suprantu, tai TT trumpokas, ir matyt rėmas skirtas labiau techniškesniems pasivažinėjimams nei ilgoms distancijoms. Ar klystu?
Šiaip, gal kas ką galit pakomentuot...
Prikabinti failai
29ER.jpg
29ER.jpg (135.11 KiB) Peržiūrėta 1157 kartus(ų)
Vartotojo avataras
SudraSkytaS

Stilius: XC

Standartinė mantasm » Ket Lie 19, 2018 18:44:47

Techniškiems pasivažinėjimams kartais kaip tik eina ilgas TT. Pvz Santa Cruz long&slack geometrija.

Šnekant apie šitą rėmą - TT taip, trumpokas. Bent pagal dabartines ilgų TT madas.
mantasm

Stilius: None

Standartinė Piks » Pen Lie 20, 2018 0:22:03

Sprendziant pagal kampus ir vamzdiu ilgius - "seno kirpimo" remas. Ir beje - kur L dydis? Kokia sake rekomenduojama? Kas cia per gamintojas?
"Life is like a box of chocolates.. you never know what you're gonna get" Forest Gump
There are 10 types of people - those who understand binary, and those who don't
“Ride clipped if you want to get fast. Ride flats if you want to get good.”
Vartotojo avataras
Piks

Standartinė SudraSkytaS » Pen Lie 20, 2018 8:01:37

Gamintojas, manau, Lietuvoje mažai kam žinomas (arba visai nežinomas) - http://www.twitterbike.com/enindex :)
L dydžio jie neturi, kadangi kiniečiai - maži žmogeliukai... :D
Šakė - 100mm.

Iškart atsakant į klausimus kodėl žiūriu į kinietišką š... (o gal ne? :) ), o ne į kokį Scott, Giant ir t.t., tai atsakau - tiek iš smalsumo, tiek dėl to, kad "nepernešu" kaikurių "naujų standartų" elitinių gamintojų rėmuose. O kurie rėmai man tinka ir patinka, tai arba neparduodami atskirai, arba parduodami naudoti... Žodžiu, nemanau, kad pirksiu būtent šitą rėmą, bet šiaip - renku informaciją. :) Dabar "drožiu" Grand Canyon'ą Al SLX (M dydžio). Šiaip patogus rėmas, patinka jo valdymas, bet noriu jį pakeist į kažką kito... vat ir dairausi neskubėdamas į visokias "egzotikas" :D..
Vartotojo avataras
SudraSkytaS

Standartinė Piks » Šeš Lie 21, 2018 0:19:12

Na aiskus pinigai tavo ir tau sprest, bet:
- dauguma is tu "nauju standartu" nera sugalvoti ar sukurti siaip sau, todel siulau paciam isbandyti ir po to nuspresti ar verta ar ne. Nes vis daugiau atsiranda visuose forumuose ar kt. erdveje samokslo teoriju salininkai, kurie peikia viksa kas nauja net nepabande ar net nemate...
- pilna boutique'iniu zinomu brandu tiek EU tiek likusiame pasaulyje, kurie gamina remus ivairiu geometriju bei is ivairiu materiolu, jau nekalbant apie "custom". Todel jei tikrai norisi experimentuoti, o ne "lietuviskai sutaupyti" siulau ziureti i ta puse.
- eilinis "kinietiskas suvirintojas", be absoluciai jokio isskirtinumo pries kitus kinietiskus suvirintojus - tu tai vadini "egzotika", seriously??? :fpalm:
"Life is like a box of chocolates.. you never know what you're gonna get" Forest Gump
There are 10 types of people - those who understand binary, and those who don't
“Ride clipped if you want to get fast. Ride flats if you want to get good.”
Vartotojo avataras
Piks

Standartinė SudraSkytaS » Sek Lie 22, 2018 16:29:02

Piks rašė:Na aiskus pinigai tavo ir tau sprest, bet:
- dauguma is tu "nauju standartu" nera sugalvoti ar sukurti siaip sau, todel siulau paciam isbandyti ir po to nuspresti ar verta ar ne. Nes vis daugiau atsiranda visuose forumuose ar kt. erdveje samokslo teoriju salininkai, kurie peikia viksa kas nauja net nepabande ar net nemate...

Vat tame ir reikalas, kad pats išbandžiau. Ačiū - daugiau nenoriu. Kaip jau minėjau, važinėju (ir beveik kas kart - keikiuosi) su Grand Canyon (2016m). Beveik 2 metus iš proto varo traškesiai, girgždesiai iš tų visų press fitų ir integruotų headsetų. Su press fit BB dar šiaip ne taip "susidraugavau", įpresavęs ir įsukęs Hope Press-Fit PF41 ašį.
Su pilnai integruotu headsetu draugaut nenoriu. Per 2 sezonu pakeisti 5 apatiniai guoliai (enduro), kai su semi integrated standartu guolius keičiu rečiau nei kartą į sezoną. Taip pat traškėjimo problemos yra ir su galine 12mm įsukama ašimi (nors pati 12mm ašis man labai patinka :) )
Pilnai sutinku, kad gal būt tiesiog pasitaikė toks nevykęs rėmas (nu pas kokį gamintoją nepasitaiko broko?), bet kai su mano turėtais (3vnt.), ir dabar namie turimais (4vnt. 2-žmonos, 2-mano) rėmais, su "atgyvenusiais" standartais, nebuvo tokių bėdų, tai į naujus "standartus" daugiau žiūrėti nenoriu. Gal aš per daug jautrus tiems visiems girgždesiams ir traškesiams, bet negaliu mėgautis važiavimu, kai kažkur kažkas traška-braška. :) Ir matyt ne aš vienas toks, jei tiek daug nepatenkintų tais press fitais kituose forumuose. ;)
Vartotojo avataras
SudraSkytaS

Standartinė mantasm » Sek Lie 22, 2018 21:22:26

Yra ir nekinietiškų gamintojų, kurie daro netraškančius rėmus ir su modernia geometrija ;) Koks Santa Cruz išvis niekad negamino mtb su pressfit. Trek nauji rėmai rodos irgi grįžo prie BSA. Nors jei ieškot "egzotikos" - žiūrėčiau į plieną. Ritchey, PipeDream, Cotic...
mantasm

Standartinė SudraSkytaS » Pir Lie 23, 2018 10:23:49

mantasm rašė:Yra ir nekinietiškų gamintojų, kurie daro netraškančius rėmus ir su modernia geometrija ;) Koks Santa Cruz išvis niekad negamino mtb su pressfit. Trek nauji rėmai rodos irgi grįžo prie BSA. Nors jei ieškot "egzotikos" - žiūrėčiau į plieną. Ritchey, PipeDream, Cotic...

Ačiū už idėjas. :) Kelis iš šių gamintojų rėmus jau žiūrėjau. Vis kažkas kažkur netiko... Bandysiu dar žiūrinėti. :)
Vartotojo avataras
SudraSkytaS

Standartinė SudraSkytaS » Pir Lie 23, 2018 13:11:15

Pvz.: https://www.bike24.de/1.php?content=8;product=163296;menu=1000,2,99,101;pgc%5B3199%5D=3202;pgc%5B10396%5D=10399
Kad ir va toks rėmas. Visi techniniai parametrai man tinka (ir BB su HS standartai, ir rekomenduojama šakės eiga, ir net seatpostas 31,6 (nors tas man mažiausiai rūpi, bet gerai kai atitinka... :) ). Bet vėl gi - rėmo geometrija man kelia daug klausimų... Nelabai aš jose nusimanau, bet prieš Canyoną, 8 metus važinėjau su Scottu. Tiek ant Scotto, tiek ant Canyono TT ilgis, mano dydžio rėmui >=600mm... O čia praktiškai nesiskiria nuo to kiniečio (viršuje). TT trumpokas... Ir kampai labai jau panašūs... Nors gal man taip tik atrodo. :) Tik kažkaip nelabai randu atsiliepimų apie Quantec rėmus...
Vartotojo avataras
SudraSkytaS

Standartinė mantasm » Pir Lie 23, 2018 14:04:59

Sakyčiau pradžiai susidėliok:

- biudžetas

- kokios geometrijos/stiliaus rėmas

- iš ko pagamintas

Tada žiūrėk ką galima rast.. Kol kas toks vaizdas, kad nori pigiai ir beleko :) Bet jei rėmas nesvarbu - pigiau bus pirkt visą naują dviratį, o šitą parduot skelbimuose. Pirkt pliką apsimoka tik jeigu lūžo senas rėmas ir turi krūvą detalių. Arba nori susirinkti kažką labai specifinio ir kaina ne pirmoj vietoj. Pirmu atveju ir ieškai kas panašiausia į seną, kad kuo daugiau dalių tiktų. Antru atveju - jungi fantaziją :)
mantasm

Standartinė SudraSkytaS » Pir Lie 23, 2018 14:22:26

Na, biudžetas grubiai iki 600€
Hardtailas
Pagamintas iš aliuminio. Manau, kad nespjaučiau ir į plieną, bet turbūt gero plieno ir kaina kita....
Geometrija... Hmm... Kažko agresyvesnio... :) Kaip jau minėjau, Grand Canyon (https://www.canyon.com/en/mtb/grand-canyon/grand-canyon-al-slx-9-0-sl.html) rėmas man patinka (neskaitant tų girgždesių...).
Tai vat, sakykim mano situacija panaši į tą, kai lūžta rėmas. :)) Jau ir taip iš pagrindinės komplektacijos mažai kas belikę (rėmas, šakė, permetėjas..) Turimos ne pigios dalys, kurias norisi perkelti ant kito rėmo...
Vartotojo avataras
SudraSkytaS

Standartinė mantasm » Pir Lie 23, 2018 14:52:32

Parekomenduočiau Santa Cruz Highball, bet žiūriu naujos versijos yra tik kartonas, o aliuminio bent kol kas nėra. Bet jei rastum kur užsilikusį - atitinka praktiškai visus poreikius. Aliumas, moderni geometrija, klasikinis BB ir pusiau integruota vairo kolonėlė. Gale ašis, bet bent pas mane netraška. Dar yra SC Chameleon Al, bet ten ilgesnei šakei ir mano nuomone LT per daug agresyvus. Bet pažiūrėk, gal patiks.

Europos/JAV dizaino, bet Taivano virinimo plienas į tavo biudžetą dar telpa. Nenagrinėjau jų dabartinių geometrijų, bet rodos Cotic ar PipeDream turi visai nieko variantų.

Iš aliuminio gal Trek dar turi kažką panašaus. Bet gauti jų pliką rėmą bent seniau buvo sudėtinga.
mantasm

Standartinė SudraSkytaS » Pir Lie 23, 2018 14:58:45

Ačiū labai už rekomendacijas. Bandysiu nagrinėtis. :)
Trek naują rėmą žiūrėjau bike24.de (https://www.bike24.de/1.php?content=8;product=240225;menu=1000,2,99,101;mid%5B941%5D=1;mid%5B958%5D=1), bet ten jau BB įpresuojamas, ir headsetas "drop in" (fully integrated).. Žodžiu, jau man "per modernus". :)
Vartotojo avataras
SudraSkytaS

Ankstesnis

Grįžti į Dviračiai, rėmai, dalys

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių