Dviratininko apranga

Re: Dviratininko apranga

Standartinė mantasm » Pir Lie 17, 2017 23:58:27

Turėjau omeny tokius fabrikinius apatinius. Pampersas yra, o ant viršaus galima dėtis normalius šortus su kišenėm ir t.t. Spalva netrukdo, nes per šortus ką ant jų užsidedi nešviečia. Aišku jei nori tiek pamperso, tiek kišenių ir užtrauktukų viename medžiagos gabale - tada ne tas. Bet turizme aš už dvi atskiras dalis. Įsimeti antrus apatinius su pampersu. Po dienos išsiplauni, kitą dieną pakaitinius, o pirmus džiovinies kaip vėliavą. O viršutinius šortus su užtrauktukais ir t.t. galima ir neplautus nešiot kurį laiką.

Su geliniu pampersu neturiu patirties. Bet iš teorinės pusės gelis turėtų būti tik tose vietose, kur kauliukai - sumažina spaudimą. O tarpas per vidurį turbūt skirtas kraujotakai. Kaip sėdynės būna su tarpu, taip ir nemažai pampersų turi tokį patį tarpą kraujotakai. Man asmeniškai kieta sėdynė ir minimalistinis pampersas yra geriausias variantas. Sėdi ant kauliukų, viskas susidėlioja kur turi būti, kraujotaka vaikšto. O su minkšta sėdyne ir pampersu kaip sofa - sukrenti visas, pirma atrodo komfortiška.. Bet užsispaudžia kraujotaka atitinkamose vietose. Jei nepasiseka - dar ir nusitrini, nes dėl užspaudimo nepajauti, kad jau negerai.
mantasm

Stilius: None

Standartinė Ish_gatves » Ant Lie 18, 2017 0:23:00

mantasm rašė:Turėjau omeny tokius fabrikinius apatinius.

Aha, tie atrodo čiki. Tiem kišenių tai nereikia, tik kad juodi. Jei viršutiniai šortai susikelia važiuojant ar pan, o jų klešnės pakankamai trumpos (aš juos irgi pasisiuvau pagal save), tai iš klešnių vidaus ir šviečiasi, traukdami dėmesį. Dėmesio nebijau, bet suinteresuotas, kad nebūtų pretekstų kažkam kreipti dėmesį. Tai pvz iš kūno spalvos pasisiuvau, bet iš principo tai tie čiki atrodo. Tik gaila mokėt būtų, manau. Nes kodėl juodi 8) .
Na, balnelių labai lygint neturiu su kuo, bet ir nesiskundžiu. O "pampersas" kuo standesnis, tuo įspūdis atrodo geresnis.
Kam skirtas pampersas su skylutėmis jo viršutiniame apsiuvime? Medžiaga pastebimai standesnė, storesnė, ne poliesteris, o matomai poliuretanas, bent jau panašu, jei ir klystu. Bet drėgmei ir orui laidi, nėra taip, kad skylutės tik ventiliacijai, kaip kad būna plastikiniuose pleistruose. Su tais tai kvėpavimo vis tiek nebus. Bet vizualiai visai panašu: ne tik kad "pampersas", bet dar ir lyg pleistras su skylutėmis. Medžiaga bendrai primena dirbtinę zomšą, tik aišku ne tokia stora ir neturi trinties paviršiuje. Dėl ko tokia medžiaga ir visa konstrukcija?
Ish_gatves

Stilius: Turizmas

Standartinė Bagazine » Ant Lie 18, 2017 7:47:17

Jau anksciau norejau parasyti kad si tema pakvipo dizainerisku kvapu, bet kai paminetas Statkevicius abejoniu neliko....
Ir kaip tau kvepuos tas gelinis pampersas? Kaip prakaita gers, kaip ji garins?

KARTOJU PAGRINDAS SEDYNE? Pamperso visai netokia paskirtis dviraciu sporte, mieli dizaineriai jautriu uzpakaliuku puoseletojai.

Tu man parodyk nors viena rimta firma su geliniu pampersu. O jei tai yra tada as nieko nebesuprantu gyvenime. Per prasta sedyne tau tas gelis kiaurai po pirmu 10km persisispaus kiaurai per visus dizaineriskus 3d, violetinemis spalvytemis ir krutomis kisenemis.
Bagazine

Stilius: All round

Standartinė Ish_gatves » Ant Lie 18, 2017 8:23:09

Bagazine rašė:... Per prasta sedyne tau tas gelis kiaurai po pirmu 10km persisispaus kiaurai per visus dizaineriskus 3d, violetinemis spalvytemis ir krutomis kisenemis.

O tos spalvytės (tokių būna) tik dėl dizaino, akiai patraukt ir užmaskuot bendrą gaminio prastumą? Tai aš nuo pat pradžių teiraujuosi spalvų prasmės. Jei egzistuoja tokių tik dėl vaizdo, tai šito nežinojau, o reikėtų žinoti, kad gebėčiau atskirti. Kadangi sritis, taip sakant, sportas, tai dariau prielaidą, kad "dėl vaizdo" niekas šlamšto negamins, nes gi ne masiniam vartojimui. Bet tie poroloniniai mano matyti tai tikrai neįtikėtinai prasti.
O gelis irgi gali būti tik šiaip, dėl "dizaino", kaip sakai? Aš gi užsiregistravau, kad gaučiau konsultaciją, o ne kad skaitytojai skųstųsi Statkevičiaus ar kažkokiu ten dar kvapu :badgrin: . Jei rimti gamintojai tikrai ir garantuotai nededa gelių, tai tada tas, manau, būtų visai patikimas kriterijus. Nes gerų dalykų tai gi niekas neniekina. O "dėl dizaino" tai gali bet kas sueit, kad tik akį patrauktų. Man būtent ir nepatraukė - žiūriu ir nelabai suprantu. Tiesiog kitokių nebuvo. Ne tai, kad žūtbūtinis reikalas, išsirinkau mano nuomone padoriausią, bet taip kol kas ir nepanaudojau, būtent dėl neaiškumo, kas kokią funkciją atlieka. Jei gelis po 10 km persispaus kiaurai, tai ir nenaudosiu. Tai vat ir noriu žinot viską prieš pradėdamas kažko imtis. Ar tikrai gelis išsispaus? Iš pažiūros niekaip nagaliu atskirti. Spalvos, tarp kitko, paprastos, vienas mėlynas, kitas pilkas. Buvo ir akį rėžiančių, bet atitinkamai net iš pažiūros labai prastų.
Kas yra "3D"? Reljefiškumas, ar grafinė reljefiškumo imitacija? Kaip verčiasi žinau, teiraujuosi, kas šituo žargonu turima omenyje šiuo atveju? Nes esu matęs paveiksliukų internetinėj pasiūloj, iš jų nesuprasi, kur ir kaip tas 3D pasireiškia.
Ish_gatves

Standartinė mantasm » Ant Lie 18, 2017 9:54:13

Bagazine rašė:Tu man parodyk nors viena rimta firma su geliniu pampersu

Būtent. Kiek esu matęs - gelis eina tik pigiuose irba neaiškios kilmės pampersuose. Matyt nepasiteisino technologija ir kitais būdais pasiekia geresnių rezultatų. Išsispaust tai neišsispaus tas gelis. Tik ir naudos turbūt nebus.

Pvz Assos labai panašiai atrodo kaip medicinoje naudojami čiužiniai nuo pragulų. Pats pamperso pagrindas, po medžiaga, yra išformuotas ir turi trimatę reljefinę formą. Kitų gamintojų pampersas būna lygus, bet paspaudus jaučiasi skirtingose vietose skirtinga kompresija. Dar kitų kaip pats minėjai būna su tarpais svarbiose vietose. Irgi šioks toks 3d gaunasi :)

Ish_gatves rašė:tik kad juodi

Spėju pakeisti drabužio spalvą būtų paprastesnis variantas. Arba apsikarpyt gatavą produktą. Paieškojęs gal rastum ir tinkamo ilgio apatinių su pampersu. Bus geresnis rezultatas nei pačiam siūtis ieškant atskirai pampersų ir bandant juos įtaikyt į kitus apatinius. Bet aš ne siuvėjas, ne dizaineris ir šiaip susipykęs su stilium... Patarčiau nebent nekreipt dėmesio, kad kažkas pro kažkur matosi arba nešiot ilgesnius viršutinius šortus :roll:
mantasm

Standartinė Ish_gatves » Ant Lie 18, 2017 10:37:19

mantasm rašė: Kiek esu matęs - gelis eina tik pigiuose irba neaiškios kilmės pampersuose. Matyt nepasiteisino technologija ir kitais būdais pasiekia geresnių rezultatų. Išsispaust tai neišsispaus tas gelis. Tik ir naudos turbūt nebus. ............... šioks toks 3d gaunasi ......... Patarčiau nebent nekreipt dėmesio, kad kažkas pro kažkur matosi ...

Aha. Na va, apie gelį išsiaiškinau, ačiū. O man atrodė, kadangi su geliu praktiškai nebuvau niekad matęs, kad jie geresni už kitus ir dėl to reti. Bet buvo įtarimų. Gerai, dabar tas suprantama, tada ir išsispaudimas-neišsispaudimas nebeaktualu. Gelio panaudojimo klausimą uždarau.
3D fizinis trimatis išformavimas būna, taip. Bet būna ir iliuzorinis, išpieštas. Tai nežinojau, ką "Bagažinė" turi omenyje - nes jei 3D reiškia išpieštą, tai savaime aišku nekreipi dėmesio, o jei kalbama apie fizinį išformavimą, ir tai yra geriau, nei lygus (tas yra tobulesnis gaminys, kaip suprantu), tai tada į nuorodą "3D" reikia kreipti dėmesį.
Dėl juodos spalvos aš išsamiai neaiškinau, nes ne į temą, tik paminėjau kaip pavyzdį dėl konteksto. Nes patys vis ratus sukat ir vis aplinkinius dalykus man rekomenduojat :roll: . Išlenda-neišlenda, tai aišku, kad čia mano reikalas ir pasirinkimas. Čia, galima sakyti, šalutinės priežastys, tik jų keletas. Viena ta, kad taip sutapo, jog fabrikiniai šortai man pakliuvę į rankas yra juodi. O kitas sutapimas, kad kai vasarą išvažiuoju, tai taikau kad būtų geras oras, tai tas mūsų geras oras būna klaikus karštis. Ne visad, bet kai karšta aš vis tiek su mielu noru ieškau galimybės dingt iš miesto. Ir kai taip dingsti pusiau išsirengęs, o šortai juodi, o saulė svilina ir be juodos spalvos, tai su juoda ten būna perteklinis bereikalingas šilumos absorbavimas. Ne daug, ne visame kūne, tik ties šortais, bet tas jaučiasi. Skirtumas dėl spalvos yra, lyginau, tikrinau, padariau išvadas. Ir važiuoju tai ne valandai ir ne trims. Maždaug dienai. Tiek, kiek saulė šviečia, o ji kartu ir svilina. Tai kaip spalva daro įtaką, taip ir ta sintetika padengtas odos plotas atitinkamai kenčia, arba, tarkim, ne kenčia, o yra tam tikras diskomfortas. Tai yra, kuo ilgesni šortai (tie specialūs, dviratiniai), tuo daugiau jie uždengia, o kuo trumpesni, tuo daugiau kūno atvira. Kai apsauga (apie ilgį kalbant) antraeilis dalykas, tai žiūriu komforto. O kai reikia apsaugos - imu atitinkamą gaminį. Na, trečias dalykas yra tas, kad fabrikiniai šortai yra poliamidiniai. O odai yra sveikiau liestis prie poliesterio. Tie poliamidiniai fabrikiniai yra tikrai geri, negaliu sakyti, kad nelaidūs orui ar turi kažkokių trūkumų fiziologijos aspektu, be to jie gal, kaip sportui, turi tam tikrų spec savybių, tačiau manau, kad pagrindinė priežastis yra, kad įmantraus poliesterio savikaina didesnė. O tas, kur pigesnis, neturi tam tikrų savybių. Tai aš kai jau dariausi sau kitką dėl spalvos, tai tuo pačiu ir dėl medžiagos pluošto.
O dėl kišenių su užtrauktukais - nu ar reikia atskirai sakyti? Važiuoju tai ne į lenktynes. Važiuoju į saugomas teritorijas rekreacijai. Kur išsirengiu arba neišsirengiu, bet mano raktai, pinigai ir dokumentas turi būti prie kūno, aš juos turiu jausi, kad jie prie manęs ir kad nepamečiau. Ne pirmo būtinumo reikalas, aišku, bet man patogiau, kai buto raktų nepametu aukštoje žolėje viduryje miško, kur lankymas apribotas, o telefono ryšio kaip tyčia nėra. Juk to nereikia aiškinti, tas savaime suprantama, kad tai ne dizaino, o komforto klausimas.
Dar būtų gerai dėl "pampersų" paviršinės medžiagos, kur minėjau, tokia lyg zomša su skylutėmis. Masiškai nemačiau, bet pasitaikė. Kas galvota, naudojant tokią paviršinę medžiagą?
Ish_gatves

Standartinė Čingačgukas » Ant Lie 18, 2017 10:58:02

manyčiau, kad didesnę įtaką tau daro ne tai, kad juodi tie šortai, o tai, kad tu dvejus apsiavęs ir tie antri, greičiausiai net ne sportavimui skirti. Turiu absoliučiai juo NW ir juodus su trupučiu kitų spalvų Craft (vidutinio kainų lygio) - nei su vienais nekaršta. Turiu tokius pat juodus Craft marškinėlius - absoliučiai nekaršta. turiu ir pigesnius ilgomis ranovėmis plonus juodus marškinėlius ir su jais jau visai kitas jausmas - nėra to oro laidumo gero ir su jais problemos - pavėsyje gerai, ant saulės karšta.
bent jau aš karštą dieną dėvėčiau vienus normalius dviratinius šortus nepriklausomai nuo to sportuoji, ar turistauji. o prisigrūdimas daiktų į kišenes yra dar viena nesąmonė - vien nuo jų karšta. daiktams yra įvairaus dydžio krepšelių/bagažinių, galų gale - kuprinė dviratinė.
Toks jausmas, kad tu bandai išradinėti tai, kas jau senovėje išrasta, naudojama ir yra pasiteisinę.
Artūras
Vartotojo avataras
Čingačgukas

Standartinė Ish_gatves » Ant Lie 18, 2017 11:24:58

Čingačgukas rašė:Toks jausmas, kad tu bandai išradinėti tai, kas jau senovėje išrasta, naudojama ir yra pasiteisinę.

Senovėje dviračių nebuvo.
Nekvestionuoju tavo patirties. Tai imk iš manęs pavyzdį ir nekvestionuok mano patirties.
Dėl juodos spalvos šilumos absorbavimo pojūčio - na taip, kai visur aplinkui svilina, ir kai pats įšilęs, tai nelabai jaučiasi ir neatrodo, kad yra didelis skirtumas, ypač jei medžiaga kvėpuoja gerai. Tai ką? Aš patikrinau. Pojūtis pojūčiu, o šilumos absorbavimas perteklinis. Čia be antrų šortų. Tame ir reikalas, kad be antrų šortų. Gi sakiau, kad čia antreiliai niuansai, ir jų daug (suprask - jie skirtingi). O kas daiktus į kišenes grūdasi, iš kur šitą trauki? Raktai, pinigai dokumentas. Čia ne "daiktai", ir jie daug vietos neužima bei nieko nekaitina. Man primeti nebūtus dalykus lygioj vietoj, nukrypsti nuo klausimo, o tai, ko teiraujuosi nesutinki komentuoti, ar taip gražu? :lol:
Ish_gatves

Standartinė Bagazine » Ant Lie 18, 2017 11:28:38

MTB skirti laisvi sortai dabar kur geresnes firmos visi be pampersu. Nes aiskiai suvokia kad pampersai tai invidualus reikalas. Ir jie siuvami su elastanu, nevarzo judesiu, isiutas klyne sutvirtinimas ne tik kad atsparus dilimui bet ir laidus orui. jie tai skirti butent kaip antri sortai ant pampersiniu aptemptu. Bet tai jie specialus.

Arba galima pvz ir puse velnio elementarius krepsininku laisvus sortus deti. Ten kur miske nusimauti. Tai jie aisku kad del vaizdo, kad kur parduotuvese negazdinti zmoniu. Bet cia ir nuo zmogaus priklauso. Kuriu kojos plonesnes, sausos nieko ten netarodo siaubingai su tais pampersais. Kuriu storesnes tai jau labiau viskas iryskeja. Net youtubei matosi kur ten MTB cross, kur tie kur plenta mina, o sprinteriu tai is vis kojos kaip stangistu... Bet vien su pampersais ir minasi daug lengviau is ties ventiliuojasi, medziaga ant sedynes geriau dirba. Ten tie antri sortai tik del vaizdo, kam kokie kompleksai.

Nieko ten tie juodi sortai neapsorbuoja. Nebent Afrikoje gyveni... Neaisku kur vazineji, miskais imciau kad ir butu pasirinkimas tik juodus. Ta dviratine sintetika turi savybe demes isigerti... O Lietuvoje kai klimato atsilimas ir jis atgal neis, tai kur tu ta saule matai?

Manau supranti kad atsilimas, Lietuvai gresia klimato pasislinkima kaip airijoje. vasara saldantis Lietus ir siltos ziemos.
Paskutinį kartą redagavo Bagazine Ant Lie 18, 2017 11:32:33. Iš viso redaguota 1 kartą.
Bagazine

Standartinė mantasm » Ant Lie 18, 2017 11:31:11

Ish_gatves rašė:Tiek, kiek saulė šviečia, o ji kartu ir svilina. Tai kaip spalva daro įtaką, taip ir ta sintetika padengtas odos plotas atitinkamai kenčia, arba, tarkim, ne kenčia, o yra tam tikras diskomfortas.

Rimtesnių gamintojų šortai būna iš UV atspindinčios medžiagos, kuri neįkaista ir nesvilina. Būna paslėpta po visokiais marketinginiais pavadinimais kaip "Cool Black" ir pan.

Ish_gatves rašė:Tai yra, kuo ilgesni šortai (tie specialūs, dviratiniai), tuo daugiau jie uždengia, o kuo trumpesni, tuo daugiau kūno atvira. Kai apsauga (apie ilgį kalbant) antraeilis dalykas, tai žiūriu komforto.

Komfortui ilgi šortai yra gerai. Pirma šortai dažniausiai yra kompresiniai ir prilaiko raumenį bei gerina kraujotaką. Ilgesni šortai - daugiau raumens prilaiko. Antra, šortai padeda pašalinti prakaitą. T.y. nuima nuo odos pertekliaus prakaitą, o nuo šortų vėjas nupučia. Tas pats kaip vasariniai termo drabužiai - su jais yra vėsiau nei nuogu kūnu. Kai ant kūno nėra (per daug) prakaito, nėra ir to šlapio prakaitavimo jausmo.
mantasm

Standartinė Bagazine » Ant Lie 18, 2017 11:35:17

mantasm rašė:Komfortui ilgi šortai yra gerai. Pirma šortai dažniausiai yra kompresiniai ir prilaiko raumenį bei gerina kraujotaką. Ilgesni šortai - daugiau raumens prilaiko. Antra, šortai padeda pašalinti prakaitą. T.y. nuima nuo odos pertekliaus prakaitą, o nuo šortų vėjas nupučia. Tas pats kaip vasariniai termo drabužiai - su jais yra vėsiau nei nuogu kūnu. Kai ant kūno nėra (per daug) prakaito, nėra ir to šlapio prakaitavimo jausmo.

Ne komfortui ir funkcionalumui as nematau net reikalo gincytis tik 2/3 sortai, kurie ne tik siaip ilgesni bet specialus itvaras keliams, kurie juos saugo nuo perputimu susilus.

Bet jei dizainas su kisenemis ir tinkama spalvyte geriau, na ka dabar daryt. Svarbu kad Statkevicius patvirtintu kad stiliovas reikalas...
Bagazine

Standartinė Ish_gatves » Ant Lie 18, 2017 11:47:00

Bagazine rašė: Svarbu kad Statkevicius patvirtintu kad stiliovas reikalas...

Tik prašyčiau man neprimetinėt Statkevičiaus ir jo profesijos.
Teiravausi ne apie šortų stilių, o apie "pampersų" asortimentą, liko tas su tarsi zomšine medžiaga su skylutėmis. Čia fabrikiniuose šortuose, normalus gaminys. Tik nežinau, ar iš pigių, ar iš normalių, ar iš geresnių.
Bendrai pirktinių šortų gerų savybių aš nekvestionuoju ir jų gerumo neneigiu. Be to, aš juos ir dėviu bei esu patenkintas. O diskutuojat apie dalykus, kuriuos patys išprovokavot mane teisintis, tai aš lyg ir pasiteisinau, o jums to kaip pramogos neužtenka, ar kaip? :lol: .
Ish_gatves

Standartinė Čingačgukas » Ant Lie 18, 2017 11:53:00

Ish_gatves rašė:
Čingačgukas rašė:Toks jausmas, kad tu bandai išradinėti tai, kas jau senovėje išrasta, naudojama ir yra pasiteisinę.

O kas daiktus į kišenes grūdasi, iš kur šitą trauki? Raktai, pinigai dokumentas. Čia ne "daiktai", ir jie daug vietos neužima bei nieko nekaitina. Man primeti nebūtus dalykus lygioj vietoj, nukrypsti nuo klausimo, o tai, ko teiraujuosi nesutinki komentuoti, ar taip gražu? :lol:

Jau pats kišenių buvimas reiškia dvigubą ar trigubą medžiagą toje vietoje, kas automatiškai mažina oro laidumą.
Jei dėl pačių pampersų, manau, kad tos spalvos absoliučiai nieko nereiškia. turiu pora nebrangių kelnių (ne kinietiškų), abejose vienodi mėlyni pampersai (spėju, kad to paties gamintojo), senuose Colnago šortuose pampersas buvo raudonas, bet toks kaip medžiaginis, Craft šortuose raudonas profiliuotas, NW šortuose (berods Race serijos) žalsvas/salotinis, storokas su skylutėmis. Mano sėdimajai malonesnis NW, po to Craft, o tie mėlyni pigesni jaučiasi, kad prastesni. bet taip suprantu, kad jie prastesni ne dėl to, kad mėlyni, o dėl to, kad prasčiau pagaminti.
Artūras
Vartotojo avataras
Čingačgukas

Standartinė Bagazine » Ant Lie 18, 2017 12:09:10

Tie melyni siurkstesni bet pas mane nezinau ar tie patys, tai 10 metu senumo ir nematau susidevejimo pozymiu :) Na tik aisku ne vien jais vazineju...
Bet tas ju tarsi siurkstumas tik pradzioje apsimaunant jauciasi, bet jie geriau prilimpa, nesismauko taip. na bet cia kiekvienam savo...

Bet geliniai tai pats pirmas zingsnis neparminti apskritai namo, jau geriau niekas nei gelis. jie momentalia susismaukys.

Na gal ne 10 perlenkiau lazda del senumo, bet jau labai seniai pirkti.
Bagazine

Standartinė Ish_gatves » Ant Lie 18, 2017 12:10:53

Čingačgukas rašė:...manau, kad tos spalvos absoliučiai nieko nereiškia....i.

Jo, tą kaip ir išsiaiškinom anksčiau, aš tik sureagavau į paskutinius komentarus dėl "dizaineriškų spalvyčių" - mat toks pabrėžtinas spalvigumas gali maskuoti ypatingą prastumą. Man tokia būtent asociacija kilo. Jei labai "gražus" tai gal labai prastas ir anksčiau ar vėliau nuvils. Tai tik tiek. Ir dar jei spalvomis išpiešta 3D iliuzija ir specifikacijoje nurodoma "3D", tai vat tuo aspektu suklusau. Gi čia tokiais leptelėjimais pasišvaistė, tai "spalvytės", tai "3D", o jomis gali ir apsigauti. Su "pampersais" patirties neturiu, bet iš principo gamintojai taip mėgsta daryti.
Čingačgukas rašė:Jau pats kišenių buvimas reiškia dvigubą ar trigubą medžiagą toje vietoje, kas automatiškai mažina oro laidumą.

Tas yra, bet medžiagą (tą, kur pats rinkausi) ėmiau atitinkamai su UV apsauga, gerai kvėpuojančią, draugišką odai. Ir nekažin kokios tos kišenės, vidutinės piniginės dydžio, na bet dėl raktų saugumo ar ne prieš ir pasiaukot, gi žinau dėl ko aukojuosi. Ta prasme, kad išoriniuose rūbuose ar kitur laikomi tokie dalykai gali ir dingti. Tai tuomet kaltas būsiu pats. Aš siūlau jums uždaryti šį klausimą, nes aš tai jo nekėliau :badgrin: .
Čingačgukas rašė: NW šortuose (berods Race serijos) žalsvas/salotinis, storokas su skylutėmis....

"Storokas su skylutėmis" - o čia ne tai, apie ką teiraujuosi? Jie tokie su skylutėmis ir storoki. Pavyzdžiui apie gelinius aš įsivaizdavau, kad geras dalykas, o paaiškėjo, kad nepasiteisinęs. Tai taip pat apie tuos su skylutėmis ir storokus teiraujuosi. Iš vaizdo, tai jie tokie tarsi ir efektyvesni ir patvaresni būtų, na kaip "tarpinės" funkcijai. Bet tas vaizdas tai gali ir apgaulingas būti, maža kas man atrodo. Tiesiog jie pastebimai kitokie. Bent jau aš masiškai nemačiau tokių. Gal dėl to, kad jie turi kažkokių trūkumų, atseit, tokių reikėtų vengti, jei nori normalaus komforto? O gal atvirkščiai.
Ish_gatves

Standartinė Ish_gatves » Ant Lie 18, 2017 12:13:30

Bagazine rašė:Tie melyni siurkstesni bet pas mane nezinau ar tie patys, tai 10 metu senumo ir nematau susidevejimo pozymiu :) Na tik aisku ne vien jais vazineju...
Bet tas ju tarsi siurkstumas tik pradzioje apsimaunant jauciasi, bet jie geriau prilimpa, nesismauko taip. na bet cia kiekvienam savo...

Čia tie su skylutėmis?
Ish_gatves

Standartinė mantasm » Ant Lie 18, 2017 12:18:21

Man rodos tu bandai per aplinkui išspręsti problemą, kurią likęs pasaulis sprendžia daug paprastesniais būdais.

Jei reikia įsidėt raktus - tam būna užsegamos kišenės tiek marškinėliuose, tiek šortuose. Šortuose kartais net ir su karabinu ant virvutės būna. Tai tikrai daug patogiau nei vežtis raktus ant kojos, kuri nuolat juda ir raktai trinasi į koją. Jei raktai nesitrina į koją - reiškia daug medžiagos prisukta ir karšta. Be to, tokie pirmo sluoksnio šortai neturės rimtesnės kompresijos - nesigaus kišenės padaryti.

Labai gerai pažįstama situacija iš darbo. Ateina klientas ir sako - man padarykit čia tą ir tą. Jei bandai daryti... Gaunasi funkciškai visiškas briedas ir klientas nepatenkintas. Nors padaryta pagal jo norus. Teisingas sprendimas - išsiaiškinti kokia iš tiesų kliento problema ir tada ją išspręsti. Kartais pakoreguojant kliento procesus, kartais visiškai kitur įdedant kažkokią funkciją. Rezultatas visada būna daug geresnis nei pirmu atveju.

Sakyk kokia tavo esminė problema (pvz negražiai atrodo ir nėra kur raktų įsidėt) ir patarsim ką daryt. Nes dabar tu jau įlindęs bala žino kaip giliai į smulkmenas. O reikia pirma žiūrėti bendrą vaizdą.
mantasm

Standartinė Čingačgukas » Ant Lie 18, 2017 12:18:42

Ish_gatves rašė:"Storokas su skylutėmis" - o čia ne tai, apie ką teiraujuosi? Jie tokie su skylutėmis ir storoki. Pavyzdžiui apie gelinius aš įsivaizdavau, kad geras dalykas, o paaiškėjo, kad nepasiteisinęs. Tai taip pat apie tuos su skylutėmis ir storokus teiraujuosi. Iš vaizdo, tai jie tokie tarsi ir efektyvesni ir patvaresni būtų, na kaip "tarpinės" funkcijai. Bet tas vaizdas tai gali ir apgaulingas būti, maža kas man atrodo. Tiesiog jie pastebimai kitokie. Bent jau aš masiškai nemačiau tokių. Gal dėl to, kad jie turi kažkokių trūkumų, atseit, tokių reikėtų vengti, jei nori normalaus komforto? O gal atvirkščiai.

Normalūs gamintojai rašo įdėklo storį. Mano turimų Craft storiausioje vietoje 10 mm, pats įdėklas kietesnis, tuo tarpu NW daugmaž vienodo storio (12 mm), bet minkštesnis. Etiketėje buvo parašyta, kad skylutės padarytos ne orui išleisti, kaip tu rašei :), bet geresniam oro laidumui užtikrinti.
Artūras
Vartotojo avataras
Čingačgukas

Standartinė Čingačgukas » Ant Lie 18, 2017 12:20:26

mantasm rašė:Man rodos tu bandai per aplinkui išspręsti problemą, kurią likęs pasaulis sprendžia daug paprastesniais būdais.

Jei reikia įsidėt raktus - tam būna užsegamos kišenės tiek marškinėliuose, tiek šortuose. Šortuose kartais net ir su karabinu ant virvutės būna. Tai tikrai daug patogiau nei vežtis raktus ant kojos, kuri nuolat juda ir raktai trinasi į koją. Jei raktai nesitrina į koją - reiškia daug medžiagos prisukta ir karšta. Be to, tokie pirmo sluoksnio šortai neturės rimtesnės kompresijos - nesigaus kišenės padaryti.

Labai gerai pažįstama situacija iš darbo. Ateina klientas ir sako - man padarykit čia tą ir tą. Jei bandai daryti... Gaunasi funkciškai visiškas briedas ir klientas nepatenkintas. Nors padaryta pagal jo norus. Teisingas sprendimas - išsiaiškinti kokia iš tiesų kliento problema ir tada ją išspręsti. Kartais pakoreguojant kliento procesus, kartais visiškai kitur įdedant kažkokią funkciją. Rezultatas visada būna daug geresnis nei pirmu atveju.

Sakyk kokia tavo esminė problema (pvz negražiai atrodo ir nėra kur raktų įsidėt) ir patarsim ką daryt. Nes dabar tu jau įlindęs bala žino kaip giliai į smulkmenas. O reikia pirma žiūrėti bendrą vaizdą.

pats geriausias komentaras šiuo klausimu :sugerovai:
Artūras
Vartotojo avataras
Čingačgukas

Standartinė Bagazine » Ant Lie 18, 2017 12:21:14

Ish_gatves rašė:
Bagazine rašė:Tie melyni siurkstesni bet pas mane nezinau ar tie patys, tai 10 metu senumo ir nematau susidevejimo pozymiu :) Na tik aisku ne vien jais vazineju...

Čia tie su skylutėmis?

Jei apie melynus tai be skyluciu.. Cia manau gryba pjausime su tomis spalvomis tapatindami su pacia medziag. Zinau ka tu kalbi turiu vienus su petnesomis pampersas toks storokas su skylutemis. Bet jis baltas. Reikia tiesiog pacio pamperso technologu zinot pavadinimus, as tai nekreipiu demesio.
Kaip minejau sedyne Nr1 patogumui, ir kaip minejai pampersas tik widpadi atstoja ir nedaugiau.
Bagazine

AnkstesnisKitas

Grįžti į Dviračiai, rėmai, dalys

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių