Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Reset

Užsakymai iš Jūsų šalies negalimi. United States

Vyrams16 Prekės

  • Kvėpuojančios ir greitai džiūnančios Vandenį atstumiančios Green Shape etiketė - tai aplinkai nekenksmingi, funkcionalūs produktai, pagaminti iš tvarių medžiagų.

  • Dviratininko lietaus kelnės atsparios vėjui ir kvėpuojančios,nelaidžios vandeniui, kvėpuojanti Ceplex active membrana 10000 (JIS L 1092 B) lengvos 385g., pilno ilgio užtrauktukais, nereikia nusiauti batų. Green Shape etiketė - tai aplinkai nekenksmingi, funkcionalūs produktai, pagaminti iš tvarių medžiagų.

  • Dviratininko striukė nuo lietaus atspari vėjui ir kvėpuojanti Ceplex Active membrana 10000(JIS L 1092 B). lengva 475g. 360° atspindinčiais atšvaitais. Green Shape etiketė - tai aplinkai nekenksmingi, funkcionalūs produktai, pagaminti iš tvarių medžiagų. Daugybė atspindinčių elementų užtikrina puikų matomumą keliuose esant silpnam apšvietimui.

  • Dviratininko striukė nuo lietaus atspari vėjui ir kvėpuojanti Ceplex Active membrana 10000(JIS L 1092 B). lengva 390g. Green Shape etiketė - tai aplinkai nekenksmingi, funkcionalūs produktai, pagaminti iš tvarių medžiagų.

Rodoma 13 - 16 iš 16 prekių