Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Reset

Užsakymai iš Jūsų šalies negalimi. United States

Pirmas vaiko dviratis4 Prekės

  • Yedoo Too Too - vienas lengviausių balansinių dviratukų-3,7kg. Jis sukonstruotas ne iš žaislinių, bet tikrų dviratinių komponentų. Max. apkrova 50kg. Tinkamas vaikams nuo 1,5 metų amžiaus arba nuo 85cm. Ergonominės formos balnelis keliant į viršų tolsta nuo vairo, taigi dviratukas auga kartu su vaiku.

  • Yedoo Too Too - vienas lengviausių balansinių dviratukų-3,4kg. Jis sukonstruotas ne iš žaislinių, bet tikrų dviratinių komponentų. Max. apkrova 50kg. Tinkamas vaikams nuo 1,5 metų amžiaus arba nuo 85cm. Dviejų padėčių galinio rato aukštis. Ergonominės formos balnelis keliant į viršų tolsta nuo vairo, taigi dviratukas auga kartu su vaiku.

  • Labai plačios padangos Aliuminio rėmas V-stabdys priekyje,gale inercinis kojinis stabdys Skambutis, atraminiai ratukai,nuėmus juos-atraminė kojelė,  gertuvės laikiklis Šešių sluoksnių akrilo dažymas Balnas su prilaikymo rankena Tvirti, nekeliantys triukšmo atraminiai ratukai Svoris 9,7 kg su ratukais Rekomenduojamas vaiko ūgis 105-135 cm Padangos 16x 2,4

  • RĖMO DYDIS 9" RĖMAS M16 ALLOY-C ŠAKĖS Rigid Steel  SVORIS 11,10KG

Rodoma 1 - 4 iš 4 prekių